وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی از کنفرانس معرفی آیفون 2018

فردا شب مصادف با 21 شهریور ساعت 21:30 اپل کنفرانس سالانه معرفی آیفون های خود را برگزار می کند در بروزرسانی نیز ما مطابق رسم هرساله خود این رویداد مهم را به طور زنده به صورت متن و تصویر برای شما پوشش خواهیم داد.

این کنفرانس برای دومین سال متوالی در مقر جدید اپل (اپل پارک) در سالن استیو جابز برگزار می شود، درهنگام شروع این کنفرانس ما به طور همزمان رخ داد های مهم آن را به صورت متن و تصویر برایتان ارسال میکنیم، شما برای مشاهده مطالب جدید شما نیازی بهRefresh کردن صفحه ندارید و مطالب جدید بصورت زنده به شما نمایش داده میشود، تمامی آنچه که احتمالا در این کنفرانس رونمایی میشود را به طور خلاصه میتوانید در این مطلب مطالعه کنید.

همچنین اگر دسترسی به اینترنت پرسرعت دارید و از حداقلی های لازم برخوردار هستیند میتوانید با مراجعه به این مطلب چگونگی مشاهده زنده این کنفرانس را مطالعه کنید.

وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی 21 شهریور (12 سپتامبر 2018) راس ساعت 21:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد و شما میتوانید با مراجعه به صفحه زیر هنگام برگزاری کنفرانس مطالب داغ این رویداد بزرگ را دنبال کنید.

 

https://beroozresani.com/live

(آغاز پوشش زنده خبری راس ساعت 21:30 چهارشنبه 21 شهریور 97)

 

توجه داشته باشید که این سیستم پوشش دهی خبری از وبسایت بروزرسانی یک خدمت بلادرنگ است که بعلت مشکلات تکنولوژیکی در ایران ممکن است با اختلالاتی در هنگام رخدادن کنفرانس همراه باشد.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time