نام آیفون های جدید در وبسایت اپل مشاهده شد

کمتر از 3 ساعت تا شروع کنفرانس اپل زمان باقی مانده است  با این وجود اطلاعات جدیدی از آیفون های 2018 فاش شده است در ادامه با ما همراه باشید.

در تازه ترین افشاگری ها تصویری جدید از وبسایت اپل منتشر شده که نام آیفون های جدید را به وضوح نشان می دهد و مهر تاییدی است بر تمامی گمانه زنی های گذشته که پیرامون این محصولات منتشر شده است. در این تصویر فاش شده نام گوشی‌های هوشمند آیفون XS، آیفون XSمکس و آیفون XRدیده می شود که شایعات گذشته را تایید می کند

گفتنی است نام‌ گوشی‌هایی که امشب اپل رونمایی میکند ابتدا توسط وب‌سایت ATHداخل فایل XMLنقشه سایت محصول در وب‌سایت Apple.com رویت شد که این نام ها با سایر آیتم ها نظیر کاور گوشی و پشتیبانی اپل Care  در ارتباط هستند، پیش بینی ها حاکی از آن است این لوازم جانبی و اضافات بزودی برای خرید توسط اپل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفتعلاوه بر این در فایل ایکس ام ال فاش شده نام آپل واچ سری 4 فاش شده است که نشان می دهد در این کنفرانس اپل علاوه بر آیفون های جدید نسل چهارم ساعت هوشمند خود را نیز معرفی خواهد کرد.

با این حال همه چیز تا ساعاتی دیگر که کنفرانس به صورت رسمی آغاز شود مشخص می شود لازم به ذکر است وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی نیز راس ساعت 21:30 از آدرس زیر آغاز خواهد شد و ما در طی این کنفرانس موارد مهم آن را به صورت متن و تصویر برایتان منتشر میکنیم.

 

منبع:TheVerge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time