چاپ کردن این صفحه
قیمت و زمان رسمی عرضه آیفون های 2018

قیمت و زمان رسمی عرضه آیفون های 2018

شب گذشته در جریان کنفرانس سپتامبراپل، آیفون های جدیدی رونمایی شد این آیفون ها با مشخصات متفاوت در طیف قیمتی مختلفی عرضه خواهند شد.

همانطور که پیش از شروع کنفرانسشایعات فراوانی پیرامون آیفون های جدید در فضای مجازی منتشر شده بود انتظار داشتیم اپل امسال سه محصول جدید که شامل iPhone Xs، iPhone Xs Maxو آیفون XRمی باشند را معرفی کرد این تلفن ها همگی ظاهری یکسان داشته و صرفا به لحاظ ابعاد صفحه نمایش و برخی قابلیت های جزئی با یکدیگر اختلاف دارند

به لحاظ قیمتی آیفون XRارزان ترین آیفون بوده که توسط اپل در این کنفرانس معرفی شده، این تلفن با حافظه های 64،128 و256 گیگابایت با قیمت 749 دلار در نسخه پایه عرضه خواهد شد.

نسخه با صفحه نمایش 5.8 که با نام iPhone Xsمعرفی شد با حافظه های 64، 256 و 512 گیگابایت عرضه خواهد شد که برچسب قیمتی آن در مدل پایه 999 دلار خواهد بود که با افزایش ظرفیت حافظه داخلی به این مبلغ اضافه خواهد شد.

در نهایت نسخه با صفحه نمایش 6.5 اینچ که بزرگترین آیفون تولید شده تاکنون است با نام iPhone Xs Maxدر جریان این کنفرانس با حافظه های 64، 256 و 512معرفی شد که با قیمتی معادل با 1099 دلار در نسخه پایه فروخته خواهد شد.

طبق اعلام اپل پیش فروش ایفون های ایکس اس و ایکس اس مکس از تاریخ 14 سپتامبر آغاز میشود و محصولات سفارش داده شده از تاریخ 21 سپتامبر تحویل خریداران خواهد شد همچنین نسخه ارزان تر آیفون ها در تاریخ 19 اکتبر ثبت سفارش شده و شروع تحویل آن 26 اکتبرخواهد بود.

 

نظرشما درباره این تلفن ها چیست؟آیا منتظر خرید آن هستید؟

 

منبع:بروزرسانی

 

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱