چاپ کردن این صفحه
مشخصات باتری آیفون XS، XS Max و XR منتشر شد

مشخصات باتری آیفون XS، XS Max و XR منتشر شد

درهفته گذشته اپل سرانجام به تمامی شایعات پایان داده و رسماسه آیفون XS، XS Maxو آیفون XRرا معرفی کرد حال در تازه ترین خبر ها ظرفیت باتری این آیفون ها منتشر شده است.

یکی از سنت های قدیمی اپل که تاکنون نیز ادامه داشته است عدم انتشار مشخصات دقیق تلفن هایش بخصوص ظرفیت باتری است که بسیاری از خریداران را آزار میدهد. چرا که با وجود مراجعه به سایت اپل نیز اطلاعات دقیقی از مشخصات باتری دستگاه وجود ندارد!

حال در خبر های جدید مشخصات باتری این دستگاه ها درگواهی که اپل برای کشور چین باید دریافت کند مشاهده شده است، طبق مشخصات درج شده در این گواهی آیفون XS Maxباتری با ظرفیت 3174 میلی آمپر ساعت، آیفون XSباتری با ظرفیت 2658 میلی آمپر ساعت و آیفون XRنیز باتری با ظرفیت 2942 میلی آمپر در درون خود جای داده است.

در نهایت گفتنی است با وجود اعلام میزان شارژدهی بیشتر آیفون 10 اس نسبت به آیفون 10 میزان ظرفیت باتری این دستگاه کمی کمتر از آیفون سال گذشته اپل است.لازم به ذکر است که ظرفیت باتری، تنها معیار سنجش برای میزان شارژدهی دستگاه نیست و صرفا نمیتوان با اتکا به این عدد عمر باتری یک گوشی هوشمند را مشخص کرد چرا که عوامل متعددی در سنجش میزان عمر باتری وجود دارد که از بهینه سازی های نرم افزاری، استفاده از سخت افزارهای با لیتوگرافی کوچکتراست.

 

منبع:Phonearena

 

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱