قابلیت مخفی جدیدی که در آیفون XS وجود دارد

در کنفرانسی که هفته های گذشته توسط اپل برگزار شد این شرکت رسماسه آیفون XS، XS Maxو آیفون XRرا معرفی کرد حال در تازه ترین خبر ها به نظر میرسد اپل ویژگی مخفی جدیدی در این آیفون قرار داده است.

از تاریخ 21 سپتامبر اپل رسما عرضه آیفون های جدید خود که در فاز اول XS  و XS Maxبود را عرضه کرد حال برخی از متخصصان خبر از قرار دادن ویژگی مخفی در این آیفون ها توسط اپل را میدهند.برررسی های وبسایت iFixitنشان میدهد که در هر دو مدل ازاین آیفون ها یک آنتن اضافی قرار داده شده است که نه تنها پشتیبانی از شبکه های نسل چهارم ال تی ای را ارتقا می دهد، بلکه درمواردی باعث می شود برخی نقاط که پوشش مخابراتی و کیفیت آنتن دهی چندان مطلوب نیست این آیفون ها برای کاربران خود کیفیت تماس خوبی را فراهم کنند.

همچنین اضافه شدن این آنتن جدید باعث خواهد شد تلفن پهنای باند بیشتری را از طریق شبکه LTEدریافت کند که در نتیجه در مقایسه با آیفون ایکس که سال قبل عرضه شده ، سرعتی دو تا سه برابر بیشتر خواهند داشت.

در نهایت نیز با توجه به تست هایی که کاربران بر روی شبکه اپراتور AT&Tانجام داده اند مشخص شد که سرعت بارگذاری اینترنتی با آیفون ایکس از 14.88 مگابیت در ثانیه بالاتر نمی رود، اما در صورت استفاده از آیفون های XSو XS Maxاین سرعت به رقم 72.24 مگابیت در ثانیه افزایش می یابد.

 

منبع:Forbes

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time