بروزرسانی اکتبر ویندوز 10 منتشر شد

مدتی پیش مایکروسافت خبر از انتشار بروزرسانی جدیدی به نام RedStone 5برای ویندوز 10 داد حال در تازه ترین خبر های این شرکت بروزرسانی مذکور را منتشر کرده است.

سرانجام پس از انتشار نسخه های مختلف ازمایشی مایکروسافت خبر از انتشار بروزرسانی ماه اکتبر 2018 را برای سیستم عامل ویندوز 10 اعلام کرد، این به‌روزرسانی با شماره‌ی بیلد 17763  منتشر خواهد شد و نسخه‌ی ویندوز را به عدد 1809 ارتقا خواهد داد.

همانطور که میدانید طبق سیاست های جدید مایکروسافت بروزرسانی های عمده ویندوز 10 هر چند ماه به چند ماه با نام های مختلف عرضه می شود گفتنی است تاکنون ردموندی ها 5 بروزرسانی عمده  و مهم را برای کاربران ویندوز ۱۰ منتشر کرده‌اند که به ‌ترتیب با نام‌های آپدیت نوامبر، آپدیت سالگرد، آپدیت کریتورز، آپدیت پاییزه و بروزرسانی آپریل 2018  شناخته می‌شوند. اکنون نیز در ماه جاری مایکروسافت قرار است ششمین بروزرسانی عمده این سیستم عامل را با نام October 2018برای کاربران منتشرکند.

با این حال مایکروسافت با انتشار این بروزرسانی جدید علاوه بر افزایش کارایی و رفع نواقص سیستم عامل قابلیت های جدیدی را نیز به آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 اضافه کرده است، در نسخه آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10  حالت تیره برای فایل اسکپلورر، کلیپ ‌بورد ابری، اپلیکیشن Your Phoneبرای تعامل با گوشی هوشمند، قابلیت ورود سریع برای وبسایت‌ها و ویندوز، قابلیت چراغ‌قوه و بسیاری دیگر از بهبود‌ها اعمال شده است.

 

نظر شما در این باره چیست؟

 

منبع:TheVerge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time