نگاهی به تغییرات iOS 12.0.1

سرانجام شب گذشته اپل اولین بروزرسانی رفع باگ پس از آی او اس 12 را برای کاربرانش منتشر کرد در این مطلب نگاهی به تغییراتی که این نسخه در تلفن همراه شما ایجاد میکند خواهیم داشت.

اپل با انتشار بروزرسانی 12.0.1 برخی از ایرادات و باگ هایی که تلفن همراه درنسخه 12 داشت را برطرف کرده و در حقیقت تمام تلاشش را کرده تا باگ های سیستم عامل در تلفن های جدیدش یعنی Xs  و Xs Maxرا برطرف کند.

در بروزرسانی 12.0.1 اپل باگ های متعددی را رفع کرده است از جمله باگ هایی که در این نسخه برطرف شده باگ مربوط به ضعیف بودن سیگنال وای فای در تلفن های Xs  و Xs Maxاست که با این بروزرسانی تلفن قادر است به راحتی به شبکه های وای فای ضعیف در دو رنج فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتز متصل شود.

همچنین اپل باگ مربوط به پخش زیرنویس ویدیو را نیز در این نسخه برطرف کرده است تا ایرادات این نسخه به حداقل برسد با این وجود هنوز مشخص نیست که اپل چه تغییراتی را در کدهای سیستم عامل لحاظ کرده است که از نظر مصرف باتری دستگاه های قدیمی تر نیز بهینه باشند.

با این حال انتظار داریم بسیاری از مشکلات و باگ های سیستم عامل با انتشار آی او اس 12.1 به طور کامل برطرف شود.در پایین لیست کامل تغییرات این نسخه را مشاهده خواهید کرد.

 

Fixes an issue where some iPhone XS devices do not immediately charge when connected to a Lightning cable.

Resolves an issue that could cause iPhone XS devices to rejoin a Wi-Fi network at 2.4 GHz instead of 5 GHz.

Restores the original position of the ".?123" key on the iPad keyboard.

Fixes an issue where subtitles may not appear in some video apps.

Addresses an issue where Bluetooth could become unavailable.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time