اپل با iOS 12 رکورد جدیدی ثبت کرد

پس از کنفرانس معرفی آیفون های جدید سرانجام اپل نسخه نهایی آی او اس 12 را برای کاربرانش منتشر کرد حال پس از گذشت یک ماه آمار های جدیدی از این سیستم عامل منتشر شده است.

در تازه ترین تحقیقات موسسه میکس پنل مشخص شده است که سیستم عامل آی او اس 12 هم اکنون بر روی حدودا 47 درصد دستگاه های اپل نصب شده است در صورتی که در مدت زمانی مشابه این رقم برای آی او اس 11 حدودا 45 درصد بوده است.

گفتنی است پیش از کنفرانس معرفی آیفون های 2018 ورونمایی از آی او اس 12 سهم نسخه 11 سیستم عامل آی او اس 85 درصد بوده است این آمار بدین معنا خواهد بود که 85 درصد دستگاه های اپل که شامل آیفون،آیپاد وآیپد میباشد به این نسخه بروزرسانی کرده اند البته این آمار زیاد دوام نداشته و تنها پس از گذشت حدودا 18 روز به بیش از 50 درصد کاهش یافته است.

جالب است بدانید که این رکورد حتی برای خود اپل نیزشگفت انگیز است چرا که در سال 2017 آی او اس 11 توانسته بود تنها بعد از گذشت دو ماه 50 درصد آیفون ها و آیپد هارا تسخیر کند همچنین ثبت رکورد 48 درصد کاربر برای آی او اس 10 در سال 2016 هم دو هفته به طول انجامید.لازم به ذکر است بهترین رکورد اپل در این زمینه مربوط به سال 2015 و پس از عرضه آی او اس 9 بوده که توانست آی او اس 8 را در مدت کمتر از 8 روز پشت سر بگذارد.

از جمله دلایلی که استقبال خوبی از آی او اس 12 شد میتوان به سرعت بالاتر این سیستم عامل و امکان ردگیری فعالیت‌ها با Screen Timeو ارتقای بخش نمایش اطلاعیه ها و همین طور دستیار صوتی سیری اشاره کرد.

نظر شما درباره این نسخه چیست؟

 

منبع:computerworld

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time