همه آنچه که در کنفرانس گوگل معرفی شد

گوگل سرانجام شب گذشته کنفرانس وعده داده شده خود را برگزار کرد و در جریان این رویداد جدیدترین محصولات خود از جمله تلفن های همراه پیکسل را معرفی کرد در ادامه با مهمترین اتفاقات این کنفرانس با ما همراه باشید.

گوگل درجریان کنفرانس شب گذشته از یک تبلت جدید به نام پیکسل اسلیت پرده برداشت که این تبلت با سیستم عامل کروم او اس به رقابت با آیپد وآیپد پرو اپل خواهد پرداخت،گوگل این تبلت 12.3 اینچی را با قیمت پایه 599 دلار به فروش خواهد رساند همچنین  همراه با آن میتوانید قلم لمسی وکیبورد آن را نیز جداگانه با قیمت های 99 و199 دلارخریداری کنید.

در جریان کنفرانس گوگل از یک اسپیکر هوشمند دیگر به نام هوم هاب به همراه صفحه نمایش نیز رونمایی کرد تا کاربران بتوانند علاوه برکسب اطلاعات از طریق صوت بتوانند با استفاده از صفحه نمایش نیز اطلاعات بیشتری را مشاهده کنند.

گوگل علاوه بر محصولات بالا دو محصول دیگر نیز معرفی کرد که با توجه به شایعات و افشاگری ها انتظارش را داشتیم، اولین محصولی که انتظارش را داشتیم تلفن های پیکسل بود که امسال نیز همانند سال گذشته در دو نسخه با ابعاد 5.4 و 6.3 اینچ عرضه شد،گفتنی است پیکسل 3 های امسال نیز با وجود استفاده تمام رقبا از دوربین دوگانه در پشت دستگاه همچنان با دوربین تکی معرفی شدند.

در نهایت نیز با توجه به اینکه تلفن های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال از قابلیت شارژ بی سیم پیشتیبانی میکنند گوگل یک پد شارژ بی سیم نیز که مخصوص این تلفن ها میباشد را معرفی کرد.

 

 

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time