ترفندهای مخفی در iOS 12

آیا به تازگی iOS 12 را نصب کردید و احساس می کنید سریعتر از همیشه است؟ پس حالا زمان آن است که با ترفندهای مخفی iOS 12 نیز آشنا شوید. در ادامه به بررسی بعضی از این ترفندها می پردازیم...

اسم اون آهنگ چی بود؟

اگر آهنگی را قبلا شنیده اید و مدام آهنگ در سر شماست و نام خواننده را هم نمی دانید، می توانید با جستجو بخشی از متن ترانه آن را در اپل موزیک پیدا کنید.

پخش زنده:

با استفاده از این امکان شما می توانید به طور همزمان از ایرپاد و میکروفون گوشی استفاده کنید و صدای پخش شده را تقویت کنید، فقط کافی است تا روی آیکون مورد نظر در کنترل سنتر بزنید. (مانند تصویر)

به کمی استراحت نیاز دارید؟

iOS 12 به شما اجازه می دهد تا گزینه Dont Disturb را با زمانبدی های مختلف در قسمت کنترل سنتر فعال کنیدٰ، با این امکان شما می توانید نوتیفیکیشن ها و تماس های ورودی خود را ببندید و این آپشن را با یکی از گزینه های آن (برای یک ساعت - تا عصر - تا زمانی که در لوکیشن فعلی هستم) فعال کنید.

دادن پسورد WiFi به دیگران:

گاهی اوقات ممکن است پسوردهای پیچیده و یا حتی شرم آوری داشته باشیم که نتوانیم آن را به دیگران بدهیم. iOS ۱۲ امکان جدیدی دارد که با استفاده از آن می توانید پسورد وای فای خود را با دیگران و از طریق AirDrop به اشتراک بگذارید.

 

1 نظر

  • علی گشتاسبی
    علی گشتاسبی جمعه, 20 مهر 1397 19:21 گزارش

    سلام من آیفون ایکس دارم وقتی گوشی خاموش درحال شارژ شدن هست مقدار شارژ رو نشون نمیده راهنمایی بفرمایین
    وقتی گوشی جهت زنگ خوردن در ساعت معینی تنظیم شده ولی خاموش هست زنگ نمیخوره راهنمایی بفرمایین

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time