اپل دعوتنامه های رویداد October خود را ارسال کرد

روز گذشته به طور غیر منتظره ای اپل دعوتنامه های کنفرانسی در تاریخ 30 اکتبر را برای رسانه ها در سرتاسر دنیا ارسال کرده است .

اگر تا کنون فک میکردید که کنفرانس های اپل در سال جاری پایان یافته و تا سال آینده این شرکت هیچ رویدادی را برگزار نمی کند باید بگوییم که اشتباه می کردید اپل روز گذشته دعوت نامه های یک رویداد بزرگ در تاریخ 8 آبان مصادف با 30 اکتبر که در شهر بروکلین آمریکا برگزار می شود را برای رسانه ها ارسال کرده است.

در این کنفرانس انتظار داریم اپل از محصولات جدید خود که شامل آیپد پرو جدید و چند مدل رایانه مک است رونمایی کند. اپل در این دعوت نامه از عنوان «There’s more in the making» به‌معنی «چیزهای بیشتری درحال ساخت هستند» استفاده کرده است اما نکته مهم و عجیبی که پیرامون این کنفرانس مطرح است این می باشد که بسیاری از کاربران انتظار داشتند که این شرکت کنفرانس خود را بار دیگر در سالن استیو جابز واقع در پارک اپل برگزار کند با این حال این انتظارات برآورده نشده و اپل کنفرانس خود را در یک سالن در شهر بروکلین برگزار میکند.

انتظار داریم اپل آیپد پرو نسل جدید که مجهز به یک صفحه نمایش بدون حاشیه وسنسور تشخیص چهره است را در طی این رویداد معرفی کند همچنین گفته میشود این آیپد جدید مجهز به درگاه یو اس بی از نوع سی بوده و اپل دیگر از درگاه معروف لایتنینگ در محصولاتش استفاده نخواهد کرد.

همچنین پیش بینی میشود اپل در این کنفرانس نسل جدید لپتاپ های مک بوک خود را معرفی کند و در نهایت نیز با توجه به عرضه چندین نسخه آزمایشی انتظار داریم اپل پس از پایان این کنفرانس نسخه نهایی آی او اس 12.1 را برای کاربرانش منتشر کند

نظر شما در این باره چیست؟

 

 

منبع:TheVerge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time