خب کدام گوشی را بخریم؟ آیفون XS یا آیفون XS Max و یا آیفون XR ؟

حالا که هرسه گوشی سال ۲۰۱۸ اپل به بازار آمدند (آیفون XR هنوز در مرحله پیش سفارش است)، کسانی که قصد خرید آیفون جدید را دارند، بالاخره باید تصمیمشان را بگیرند...

اگر قصد خرید یک آیفون جدید مدل ۲۰۱۸ را دارید بالاخره باید تصمیم بگیرید که می خواهید مدل XS یا XS Max با شروع قیمت ۹۹۹ دلار را خرید کنید و یا اینکه قصد دارید مدل ارزان تر یعنی XR را بخرید؟

مدل XR تفاوت های زیادی با دو مدل دیگر ندارد، البته این مدل تاچ ۳ بعدی ندارد (قابلیتی که سالهاست بسیاری آن را بی فایده می دانند ). همچنین این مدل لنز تله فوتو ( برای عکاسی از جزيیات و اشیا با ابعاد کوچک) ندارد اما واقعا لنز تله فوتو آنقدر مهم است؟

در این مدل، صفحه نمایش از نوع ال سی دی و با مشخصه ۳۲۶ پیکسل در هر اینج است که در مقایسه با صفحه نمایش جدید OLED در مدل های XS خیلی بارز نیست، اما پردازنده ها و دوربین های اصلی یکی هستند. قابلیت Face ID و همچنین رنگ ها و طراحی و بدنه های جدید نیز در این مدل وجود دارند. بنابراین شما ترجیج می دهید قابلیت های اضافه و محدود دومدل دیگر به قیمت ۲۵۰ دلار بیشتر برای شما تمام شوند یا ترجیج می دهید یک آیفون XR با شروع قیمت ۷۵۰ دلار (با حافظه ۱۲۸ گیگ قیمت: ۸۰۰ دلار) را تهیه کنید؟

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time