وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی از کنفرانس اکتبر اپل

امروز عصرمصادف با 8 آبان ساعت 17:30 اپل کنفرانس اکتبر خود را برگزار می کند انتظار داریم در این کنفرانس اپل ازاز آیپد پرو 2018 رونمایی کند، در بروزرسانی نیز ما مطابق رسم هرساله خود این رویداد مهم را به طور زنده به صورت متن و تصویر برای شما پوشش خواهیم داد.

این کنفرانس برای اولین بار در سال جاری است که در مقر اپل( اپل پارک) و در سالن استیو جابز برگزار نمی شود و اپل تصمیم گرفته آن را در بروکلین نیویورک برگزار کند، درهنگام شروع این کنفرانس ما به طور همزمان رخ داد های مهم آن را به صورت متن و تصویر برایتان ارسال میکنیم، شما برای مشاهده مطالب جدید شما نیازی بهRefreshکردن صفحه ندارید و مطالب جدید بصورت زنده به شما نمایش داده میشود، تمامی آنچه که احتمالا در این کنفرانس رونمایی میشود را به طور خلاصه میتوانید در این مطلب مطالعه کنید.

همچنین اگر دسترسی به اینترنت پرسرعت دارید و از حداقلی های لازم برخوردار هستیند میتوانید با مراجعه به این مطلب چگونگی مشاهده زنده این کنفرانس را مطالعه کنید.

وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی 8 آبان (30 اکتبر 2018) راس ساعت 17:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد و شما میتوانید با مراجعه به صفحه زیر هنگام برگزاری کنفرانس مطالب داغ این رویداد بزرگ را دنبال کنید.

https://beroozresani.com/live

(آغاز پوشش زنده خبری راس ساعت 17:30 سه شنبه 8 آبان 97)

 

توجه داشته باشید که این سیستم پوشش دهی خبری از وبسایت بروزرسانی یک خدمت بلادرنگ است که بعلت مشکلات تکنولوژیکی در ایران ممکن است با اختلالاتی در هنگام رخدادن کنفرانس همراه باشد.

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time