نسخه نهایی iOS 12.1 منتشر شد

سرانجام پس از مدت ها انتظار اپل دقایقی پیش نسخه نهایی آی او اس 12.1 را برای کاربرانش منتشر کرد.

در مقایسه با نسخه های اولیه آی او اس 11 این نسخه باگ ها ونواقص بسیار کمی داشت که این خود نشان دهنده تلاش جدی اپل برای بهبود کارایی سیستم عامل و بهینه کردن هرچه بیشتر سیستم عامل با دستگاه های قدیمی است.

با این حال با توجه به اینکه آی او اس 12 در نسخه های اولیه خود به سر می برد طبیعی خواهد بود که دارای نواقصی باشد که با این وجود اپل سریعا مشکلات را با ارسال بروزرسانی های جدید رفع میکند اکنون این شرکت با انتشار بروزرسانی جدید علاوه بر رفع برخی باگ های گزارش شده در نسخه 12.0.1 ویژگی های جدیدی از جمله فیستایم گروهی،پشتیبانی از 70 ایموجی جدید را به سیستم عامل اضافه کرده است.

همچنین امکان غیرفعال سازی حالت زیبایی سلفی که به طور خودکار افکت به تصاویر گرفته شده با دوربین دوم آیفون های 2018 اضافه می کرد را فراهم کرده است همچنین با بروزرسانی کردن دستگاه های XS، XS Maxو XRبه این نسخه امکان استفاده کردن از سیمکارت دوم به دستگاهشان اضافه می شود.

در نهایت لازم به ذکر است از آنجایی که این بروزرسانی دقایقی پیش منتشر شده است بدیهی است به دلیل شلوغی سرور های اپل ممکن است فرایند دریافت نسخه جدید با کندی مواجه شود بنابراین توصیه می کنیم که در ساعات آینده اقدام به دریافت این بروزرسانی کنید.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time