تلاش اپل برای تامین سلامت سربازان آمریکایی

شرکت اپل اعلام کرد مجموعه مذاکرات خود را برای دسترسی به اطلاعات سربازان ارتش ایالات متحده آغاز کرده است. این رایزنی ها با هدف ارائه خدمات قوی تر به سربازان انجام می گیرد.
قرار است با به ثمر رسیدن این مذاکرات، اپل به پرونده های پزشکی سربازان دسترسی پیدا کند.جدیدترین به روز رسانی iOS شامل ویژگی هایی برای رسیدگی به سوابق پزشکی الکترونیکی است. بر همین اساس نیز اپل در حال مذاکره با وزارت امورخارجۀ است تا دسترسی های قابل اطمینانی را به به مدارک پزشکی الکترونیکی  و سوابق درمانی سربازان ایالات متحده داشته باشد تا خدماتی ویزه را برای این گروه طراحی کند.
 
اپل در تلاش است ابزارهای نرم افزاری خود را برای 9 میلیون نفر سربازان جنگی و اسیب دیده مورد استفاده قرار داده و برای آنان پرونده های سلامت الکترونیکی ویژه ای طراحی کند. به نظر می رسد علت اصلی این تصمیم این باشد که به روز رسانی سیستم عامل آیفونهای جدید، شامل ویژگی جدیدی برای رسیدگی به سوابق پزشکی الکترونیکی است
 
این ویژگی جدید بخشی از تلاش اپل برای ارائه اطلاعات بهداشتی بیشتر برای افراد از طریق دستگاه های هوشمند است. از جمله خدمات این سیتم جدید می توان به شمارشگر گامها روی موبایلهای آیفون و ردیابی ضربان قلب در ساعت اپل اشاره کرد.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time