نسل پنجم آیپد مینی سال آینده رونمایی می شود

براساس گزارشات منتشر شده از منابع چینی به نظر می رسد اپل در حال کار بر روی نسل پنجم آیپد مینی است که در سال 2019 معرفی خواهد شد.

آیپد مینی از زمان معرفی نسل چهارم  که در سپتامبر ۲۰۱۵ معرفی شد تا کنون به روزرسانی نشده است، با عدم تغییر در این محصول در طی سه سال گذشته بسیاری از کاربران و کارشناسان بر این باور بودند که اپل احتمالا برای همیشه خط تولید این تبلت پر فروش خود را به طور کامل حذف کند حال به نظر می رسد اپل تصمیم به اجرای چنین کاری را ندارد و میخواهد این تبلت را در سال آینده بروز کند.

حال در تازه ترین خبر های منتشر شده پیرامون اپل و آیپد مینی 2019  منابع چینی ادعا کرده اند که اپل در نظر دارد برای سال آینده دو آیپد با رده قیمتی ارزان معرفی کند که احتمالا یک آیپد از صفحه نمایش 9.7 اینچی بهره می برد و آیپد بعدی که نسخه کوچکتر آن است از صفحه نمایش 7.9 اینچی بهره میبرد  که احتمالا همان آیپد مینی نسل 5 است.

به لحاظ سخت افزاری گفته می شود آیپد های ارزان قیمت 2019 با  سخت افزار های جدید مشابه با آیپد پرو امسال بروزرسانی خواهند شد  همچنین گفتنی است مشخص نیست که چه زمانی ایپد مینی 5 رونمایی می شود اما منابع چینی بیان کرده اند که در نیمه دوم سال 2019 باید منتظر رونمایی این محصول باشیم.

 

منبع:Appleinsider

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time