نگاهی به تغییرات iOS 12.1.3

روزگذشته اپل یک بروزرسانی فرعی دیگری برای دستگاه های iOSخود منتشر کرد که برخی از ایرادات ورژن قبلی یعنی 12.1.2 را برطرف می کرد در ادامه نگاهی به تغییرات این نسخه خواهیم داشت.

به طور کلی اپل بروزرسانی های فرعی خود را برای رفع ایرادات ورژن قبلی منتشر میکند تا کاربران تجربه بهتری را با سیستم عامل آی او اس داشته باشند،در آی او اس 12 طبق اعلام قبلی اپل این شرکت تمام تمرکز خود را بر روی تجربه کاربری و کاهش باگ گذاشته که تا کنون طبق گزارشات کاربران ایرادات این نسخه به نسبت به نسخه 11 بسیار کاهش یافته است.

در بروزرسانی 12.1.3 که روز گذشته منتشر شد اپل ایرادات و باگ های گزارش شده از جمله قطع شدن ناگهانی اینترنت سیمکارت در برخی از گوشی ها را رفع کرده است همچنین باگی که باعث قطع شدن ناگهانی دستگاه های متصل به Car Playدر آیفون های 2018 می شد نیز برطرف گردیده است.

گفتنی است طبق لیست اپل در این نسخهباگی که درMessages و در نمایش تصاویر درمدDetails اختلال ایجاد می‌کرد و پیش‌نمایش تصاویر را نشان نمی‌داد برطرف شده علاوه بر اینمشکلی که در صورت اتصال دیوایس‌های پخش صدا به آیپد پرو مدل 2018 باعث ایجاد نویز در صدا می‌شد نیز برطرف شده است.

در صورتی که این بروزرسانی را دریافت نکردید تنها کافی است مسیر Settings > General > Software Updateرا در دستگاه اپلی خود دنبال کنید. با ورود به این صفحه از انتها گزینه Download and Installرا انتخاب کرده و تا دانلود کامل فایل صبر کنید.

نظرتان راجع به این نسخه چیست؟

 

منبع:بروزرسانی

  

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time