چاپ کردن این صفحه
اینستاگرام در حال آزمایش نسخه‌ وب دایرکت مسیج است

اینستاگرام در حال آزمایش نسخه‌ وب دایرکت مسیج است

تازه ترین خبر های منتشر شده پیرامون اینستاگرام حاکی از آن است که این شرکت به دنبال اضافه کردن قابلیت دایرکت به نسخه وب اینستاگرام است.

براساس تازه ترین خبر های منتشر شده به نظر می رسد اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت دایرکت مسیج در نسخه وب این برنامه هستند که به موجب آنکاربران قادر خواهند بود که بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام به یکدیگر پیام ارسال کنند. در حقیقت کاربران دسکتاپ، لپ‌تاپ، کامپیوتر و مک بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی اندرویدی یا آیفون قادر به چت خصوصی با سایر کاربران اینستاگرام هستند.

گفتنی است از آنجایی که اینستاگرام بزودی این قابلیت را در نسخه تحت وب اپلیکیشن خود قرار خواهد داد این بدین معنا خواهد بود دیگر کاربران به راحتی قادر خواهند بود از این طریق به ارسال پیام،ویدیو و تصاویر خود اقدام کنند در حقیقت دایرکت مسیج در قالب یک پیام رسان نقش ایفا می کند.با این حال لازم به ذکر است از آنجایی که فیسبوک مالک اینستاگرام هیچ منبع درامدی از سمت کاربران ندارد و هزینه های خود را از طریق تبلیغات تامین میکند پیش بینی می شود هنگام چت کردن با دیگر کاربران از این روش آگهی های تبلیغاتی مشاهده کنند.

در نهایت در حال حاضر نسخه‌ی وب دایرکت مسیج اینستاگرام در اختیار کارمندان این شرکت قرار گرفته تا باگ‌ها و سایر مشکلات آن پیدا شود و هنوز برای تمامی کاربران ارائه نشده است.

به نظر شما این قابلیت کاربردی خواهد بود؟

 

منبع:TechCrunch

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱