همه آنچه که احتمالا در کنفرانس گلکسی S10 معرفی می شود

کمتر از 12ساعت تا برگزاری کنفرانس سامسونگ زمان باقی مانده استو ازآنجایی که افشا گری های بیشماری پیراموناین کنفرانس داشته ایم بنابراین در این مطلب نگاهی کلی به تمام آنچه که احتمالا در این کنفرانس معرفی می شود خواهیم داشت.

همانطور که تمامی شایعات تاکنون بیان کرده اند انتظار داریم سامسونگ در این کنفرانس از 3 تلفن گلکسی اس 10، اس 10 پلاس ونسخه ارزان قیمت اس10 رونمایی کند.علاوه بر این انتظار داریم سامسونگ یک تلفن تاشو جدید با نام گلکسینیز احتمالا در این کنفرانس معرفی کند.

سامسونگ امسال برای اولین بار از حسگر اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش در پرچمداران جدیدش استفاده کرده است که  طبق شایعات و گمانه زنی ها دقت بسیار بالایی در تشخیص خواهد داشت همچنین گفته می شود از آنجایی که این حسگر اثر انگشت با صفحه نمایش یکپارچه شده است کاربران نمی توانند از محافظ صفحه در گلکسی اس 10 خود استفاده کنند، حال باید تا زمان معرفی این محصولات صبر کنیم تا مشخص شود تا چه حد این شایعه واقعیت خواهد داشت.

لازم به ذکر است طبق رندر های منتشر شده گلکسی اس 10 از یک صفحه نمایش بدون حاشیه دارای بریدگی ناچ  بهره می برد البته این بریدگی همانند سایرتلفن های اندرویدی و مشابه آیفون نخواهد بود و صرفا به صورت یک بریدگی کوچک، که فقط لنز دوربین مشخص است می باشد.

نظر شما در این باره چیست؟

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time