امیرمحمد ظریف امیرمحمد ظریف

پیش‌خریدکنندگان گلکسی فولد می‌توانند پول خود را پس بگیرند

ساعاتی قبل، سامسونگ ایمیلی برای پیش‌خریدکنندگان گلکسی فولد ارسال کرده و در آن آمده که اگر این افراد تمایلی برای دریافت این محصول ندارند، می‌توانند این سفارش را لغو کنند.

 سامسونگ برای افرادی که همچنان خواهان گلکسی فولد هستند نوشته که هنوز نمی‌توانند تاریخ دقیقی برای عرضه این محصول اعلام کنند.

در بخشی از این ایمیل آمده که خریداران موردنظر تا قبل از آغاز عرضه این گوشی، در هر زمانی می‌توانند این سفارش را لغو کنند و اگر تا تاریخ ۳۱ مه این گوشی عرضه نشود و کاربران بار دیگر تمایل خود را برای دریافت این گوشی ابراز نکنند، به‌صورت خودکار سفارش‌های این افراد لغو می‌شود.

سامسونگ به خبرگزاری رویترز گفته که شرایط مطرح شده در این ایمیل، بر مبنای قوانین آمریکا برای شرایطی است که محصولی با تاخیر بیش از حد انتظار روانه‌ی بازار می‌شود. گلکسی فولد در ماه فوریه معرفی شد و قرار بود در تاریخ ۲۶ فوریه به بازار عرضه شود. این کمپانی حتی برای اینکه خیال کاربران را برای دوام بالای این گوشی تاشو راحت کند، ویدیویی از آزمایش باز و بسته شدن آن منتشر کرد و گفت که کاربران با خیال راحت بیش از ۵ سال می‌توانند از گلکسی فولد استفاده کنند.

واکنش‌های اولیه نسبت به این گوشی مثبت بود و حتی سامسونگ اعلام کرد که در روز اول پیش‌فروش، تمام مدل‌های موجود به فروش رسیدند. اما خیلی زود، تعدادی از مدل‌های موجود در دست خبرنگاران رسانه‌های مختلف دچار مشکل شد و سامسونگ هم اعلام کرد که عرضه آن را حداقل یک ماه به تاخیر می‌اندازد.

سایت iFixit که به‌صورت تخصصی گوشی‌های مختلف را کالبدشکافی می‌کند، دلیل اصلی این مشکلات را پیدا کرد ولی در نهایت با درخواست سامسونگ این گزارش از سایت iFixit حذف شد. با توجه به مشکل مهمی که در طراحی این گوشی وجود دارد و عدم اعلام تاریخ عرضه گلکسی فولد، معلوم نیست که آیا این گوشی اصلا روانه‌ی بازار می‌شود یا نه.

منبع: ۹To5Google

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time