اچ تی سی زمان عرضه اندروید پای برای پرچمداران خود را اعلام کرد

شرکت اچ تی سی بالاخره زمان عرضه اندروید پای برای پرچمداران خود را اعلام کرد.

 این شرکت پیش‌تر در ماه مارس اعلام کرده بود که اندروید پای را برای گوشی‌های U11، U11+ و U12+ را در سه ماهه دوم سال جاری میلادی عرضه خواهد کرد. این یعنی باید تا پایان ماه ژوئن شاهد عرضه این بروزرسانی باشیم.

حالا که به میانه‌های سه ماهه دوم امسال رسیده‌ایم، بالاخره زمان عرضه این بروزرسانی‌ها اعلام شده است. بسیاری از طرفداران این شرکت، فکر می‌کردند که دیگر اچ تی سی انتشار این بروزرسانی را فراموش کرده است.

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، اچ تی سی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده که ابتدا گوشی U11 این بروزرسانی را تا پایان ماه جاری میلادی دریافت می‌کند. سپس گوشی U12+ این بروزرسانی را در اواسط ماه ژوئن دریافت می‌کند و سپس در اواخر ماه ژوئن، شاهد انتشار بروزرسانی اندروید پای برای گوشی U11+ خواهیم بود. با این وضعیت، اچ تی سی هنوز روز دقیق انتشار این بروزرسانی را اعلام نکرده اما حداقل اینکه می‌دانیم تا پایان ماه ژوئن، هر سه گوشی به اندروید پای آپدیت می‌شوند، جای شکر دارد.

نکته عجیب دیگر اینجاست که ابتدا پرچمدار دو سال پیش اچ تی سی یعنی گوشی U11 این بروزرسانی را دریافت می‌کند و سپس پرچمدار سال گذشته که گوشی جدیدتری است، به اندروید پای آپدیت می‌شود. در مجموع، اچ تی سی نه تنها در عرضه گوشی‌های جدید ناموفق بوده بلکه در عرضه بروزرسانی برای گوشی‌های کنونی خود نیز با مشکل بزرگی مواجه است. اندروید Q هفته گذشته معرفی شد و تازه قرار است «به زودی» اندروید قدیمی‌تر برای پرچمداران اچ تی سی عرضه شود!

البته اگر بی انصافی نکنیم، دیگر شرکتی که در زمینه عرضه بروزرسانی‌های اندروید ضعیف عمل می‌کند، ال جی است. در پایان، اگر شما یکی از گوشی‌های میان‌رده HTC را دارید، معلوم نیست که چه زمانی بروزرسانی اندروید پای را دریافت خواهید کرد.

منبع: GSMArena

 

1 نظر

  • علی
    علی دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 01:49 گزارش

    خیلی جالب بود > ممنون از وبسایت خوبتون

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time