تاچ سی دانش بنیان شد

شرکت توس الگوریتم چیستا (تاچ سی)که اولین شرکت مجوز دار در سطح کشور و اولین شرکت ارائه حمل و نقل در شهر مشهد میباشد ازسوی معاونت علمی و فناوری دفتر ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش‌بنیان انتخاب شد.

تاچ سی اولین اپلیکیشن درخواست آنلاین تاکسی در شهر مشهد میباشد که امروزه با استقبال زیاد کاربران و استفاده کنندگان آن مواجه شده و توانسته از سوی معاوت علم و فناوری دفتر ریاست جمهوری به عنوان شرکتی دانش بنیان انتخاب شود.

تاچ سی در کنار راحتی مسافران به امنیت آنان توجه ویژه ای دارد ،اولین اپلیکیشن درخواست آنلاین تاکسی در سطح کشور میباشد که مجوز های لازم را از تاکسی رانی و سایر مراجع ذی ربط را دارد.با استفاده از اپلیکیشن تاچ سی میتوانیدسرویس های سواری ،بانوان،ون و تشریفات را به صورت آنی درخواست دهید و در امنیت کامل به مقصد خود سفر کنید.گفتنی است این اپلیکیشن برای دو سیستم عامل اندروید و iOSدر دسترس میباشد و کاربران میتوانند آن را بر روی تلفن هوشمند خود دانلود و نصب نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، شرکت توس الگوریتم چیستا از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با ایده محوری سامانه جامع حمل و نقل هوشمند تاچ سی موفق به کسب عنوان دانش بنیان صنعتی در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

دکتر اسماعیل خیرخواه عضو هیات مدیره شرکت توس الگوریتم چیستا و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با اعلام این خبر افزود: پس از اجرای موفقیت آمیز سامانه تاچ سی در شهر مشهد، بزودی تاچ سی در چندین شهر بزرگ کشور نیز فعال خواهد شد.

لینک دانلود اپلیکیشن:www.touchsi.org/dl

منبع:ایسکانیوز،آنا،فرهیختگان

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time