امکانات آپدیت جدید واتس آپ

بروزرسانی جدیدی برای واتس آپ در نسخه های اندروید و آی او اس منتشر شده است، با بررسی قابلیت های جدید این آپدیت همراه ما باشید و می توانید آن را دانلود کنید.

با تشکر از به روز رسانی برنامه اخیر، کاربرانWhatsApp هم اکنون می توانید تقریبا هرنوع فایلی را بین یک دیگر به اشتراک بگذارند.کاربران می توانند فایل های PDF، ZIP،XLSو یا حتی APK  را اشتراک گذاری کنند.واتس آپ از فایل ها می توانند تا 100 مگابایت در اندروید و 128 مگابایت را در iOSمی تواند پشتیبانی کند.

هم چنین کاربران می توانند فایل ها JPEGرا با کیفیت اصلی ارسال کنند. تا قبل از این آپدیت، واتس اپ به هنگام ارسال تصاویر از کیفیت و حجم آن ها می کاست تا سریع تر و راحت تر عکس ها ارسال شوند.اما در این آپدیت تصاویر JPEGرا با همان کیفیت اصلی می توان ارسال کرد.

جدای از پشتیبانی واتس آپ از فرمت های مختلف فایل ها،در اخرین بروزرسانی تغییراتی در رابط کاربری نیز به وجود آمده است که در رابطه با تماس صوتی است.حال کاربران برای پاسخ دادن به تماس صوتی خود باید انگشت خود را بر روی صفحه گذاشته و به سمت بالا بکشند که در قبل به صورت افقی باید کشیده می شد.با این حال گزینه آخر تغییر قابل توجهی نمی باشد.

لینک های دانلود نسخه جدید در زیر قرار داده است:

اندروید | ای او اس

منبع: Phone arena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time