امکان فوق العاده آپدیت جدید Google Maps

گوگل در حال افزودن یک ویژگی جدید به Google Mapsاست این قابلیت علاوه بر این که زمان و چگونگی رسیدن به مقصد را به شما اعلام می کند می تواند بهترین زمان حرکت برای شما را نیز مشخص کند.همراه ما باشید.

این ویژگی جدید فعلا فقط برای کاربران گوگل مپس در Androidاست و زمانی که مسیر مقصد را مشخص می کنید،پبجره جدیدی ظاهر میشود. در این پنجره علاوه بر زمان برآورد شده و فاصله زمانی ، یک نمودار جدید نمایش داده می شود که نشان دهنده بهترین زمان حرکت است که در بازه های نیم ساعته نشان می دهد( هایلایت های قرمز و سبز و زرد شرایط ترافیکی را نشان می دهد) این قابلیت می تواند زمان رسیدن به مقصد را در بازه ی نیم ساعت گذشته تا چند ساعت آینده نمایش دهد.

این قابلیت کاملا دقیق نیست زیرا هنوز به توسعه کامل نرسیده است به طور مثال، گوگل مپس می گوید اگر زودتر حرکت کرده بودید، کمی سریع تر به مقصد می رسیدید اما به طور دقیق سخت است که گوگل مپس بگوید اگر نیم ساعت پیش راه می افتادید، چقدر در زمان می توانستید صرفه جویی کنید.

ویژگی برآورد و تخمین زمان برای کاربران اندرویدی فعال شده است و می توانند به ورژن جدید تر آپدیت کنند اما فعلا در رابطه با تاریخ عرضه آن برای ای او اس مشخص نیست.

منبع: the verge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time