سرویس پیک موتوری 'تاچ سی' در مشهد با حضور وزیر کار رونمایی شد

سرویس پیک موتوری ‘تاچ سی’ در روز جمعه طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار خراسان رضوی و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و جمعی از مسئولین اجرایی در مشهد رونمایی شد.


علی ربیعی وزیر کار در این مراسم اعلام کرد مشهد ظرفیت فوق العاده ای برای صنعت گردشگری پست مدرن دارد و باید شرایط به گونه ای باشد که بخش خصوصی بتواند به راحتی سرمایه خود را وارد صنعت گردشگری و دیگر بخش ها کند.

رئیس هیات مدیره تاچ سی نیز اعلام کرد شرکت حمل و نقل توس الگوریتم چیستا (تاچ سی) اخیرا بهعنوان یک شرکت دانش بنیان از سوی معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری تایید شده است.

وی اعلام کرد هم اکنون بیش از 5000 هزار نفر درسامانه تاچ سی مشغول فعالیت هستند و مطابق برنامه تا انتهای سال پیش بینی میشود این عدد به بیش از 15000 نفر برسد و تاچ سی تا کنون بالغ بر 3.5 میلیون سفر در مشهد انجام داده است.احسان صفار خراسانی همچنین اظهار داشتشرکت حمل و نقل هوشمند ' تاچ سی ' در نظر دارد فعالیت خود را در دیگر استانهای کشور و همچنین تهران آغاز کند.

او از قابلیت های رقابتی تاچ سی در مقایسه با سایر رقبا که پس از تاچ سی در مشهد فعالیت خود را آغاز نموده اند تنوع بسیار زیاد سرویس های مختلف، تعداد بالای خودروهای ناوگان این سازمان در شهر مشهد و اخذ مجوزهای رسمی از سازمان تاکسیرانی و سازمان بار شهرداری و همچنین طرح های ویژه تبلیغاتی منحصر بفرد از جمله سرویس تاچ سی گردی برشمرد.

شرکت تاچ سی اعلام کرد به مناسبت شروع به کار رسمی سرویس جدید "تاچ سی پیک" در هفته پیش رو طرح استفاده رایگان این سرویس برای مشهدی ها اجرا خواهد شد و طی آن کاربران قادر خواهند بود بدون پرداخت هزینه از سرویس جدید تاچ سی استفاده نمایند.

'

تاچ ‌سی' یک اپلیکیشن موبایلی است که از طریق آن می ‌توان پیک موتوری، تاکسی، وانت، ون و دیگر سرویس‌ های متنوع مانند خودرو های تشریفات و لوکس را به صورت آنی تقاضا کرد.

این اپلیکیشن برای سیستم عاملAndroid وiOS طراحی شده و یک سیستم ناوبری تحت وب نیز دارد که از طریق آن می‌ توان پیک موتوری، سرویس تشریفات، سواری و بانوان و را در محدوده متقاضی شناسایی و درخواست کرد 
پس از درخواست سرویس مورد نظر، شماره پلاک، عکس و اسم راننده نمایش داده می ‌شود که این امر رهگیری سفر را برای مسافران آسان کرده و امنیت  مسافران را افزایش می دهد.

لینک دانلود برنامه تاچ سی برای اندروید و اپل:

http://touchsi.org/dl

 
 
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time