حذف ۲ ابزار از یوتیوب در ۲۰ سپتامیر

یوتیوب، یکی از بزرگترین پلتفرم ها برای مشاهده محتوای ویدئویی آنلاین است، که هدف آن کمک به کاربران برای ارسال محتوای خود برای به اشتراک گذاشتن با دیگران است. متاسفانه، دو مورد از ابزارهایی که سرویس دهنده یوتیوب برای کاربرانی که ویدئوهای خود را بدون صرف کردن هزینه نرم افزاری زیاد ایجاد کنند جلا می دادند و ویرایش می کردند، در 20 سپتامبر در حال حذف شدن است.همراه ما باشید.

ابزارهای ویرایشگر ویدیوی یوتیوب و نمایش اسلاید عکس در حال حذف شدن هستند.

یوتیوب در صفحه پشتیبانی اش این تصمیم اش را عنوان کرده است.براساس اطلاعات درج شده در این صفحه هر دو این ابزارها در 20 سپتامبر 2017 حذف خواهند شد.

ویرایشگر ویدئوی یوتیوب YouTube video editorبه کسانی که ویدئو در یوتیوب ایجاد می کنند ابزارهای ویرایشی پایه ای را می دهد. سازندگان می توانند حتی پس از گذشت چند هفته ویدئویی  را که در یوتیوب بارگزاری و آپلود کرده اند را به چندین راه مختلف ویرایش کنند، به عنوان مثال با افزودن یک صدا به ویدئو.

ابزار نمایش اسلاید عکس هم یکی از ابزار های در دسترس است که به کاربران اجازه می دهد تا با اپلود کردن چندین عکس در یوتیوب و افزودن صدا و هم چنین فیلتر های مختلف اسلاید ایجاد کنند.

احتمالا بسیاری از افراد از آن استفاده نمی کنندبه همین دلیل است که این ابزارها از بین می روند. ویرایش ویدیوی وب در مقایسه با اپلیکیشن های مخصوص ویرایش ویدئو بسیار کند است، زیرا شما باید ویدیو خود را آپلود کنید و نسخه نهایی را دانلود کنید.

با این حال، گوگل اشاره می کند که اگر به دنبال نرم افزار ویرایش جدید هستید، بسیاری از ابزارهای ویرایش رایگان و پولی شخص ثالث وجود دارد. به عبارت دیگر، ویرایش برنامه یوتیوب در سال 2010 مفید بود، اما با استفاده از برنامه های بیشتر که امکانات بیشتری دارند، دیگر ابزار یوتیوب ارزش قبل را ندارد.

اگر شخصی هستید که از ویرایشگر ویدیو یا ابزارهای نمایش اسلایدها استفاده می کنید و پروژه ای در حال ساخت دارید، تا تاریخ 20 سپتامبر برای پایان دادن به هر پروژه ای که هنوز ویرایش شده است و منتشر نشده است، مهلت دارید.

منبع: 9to5mac,ghacks

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time