تاچ سی اپلیکیشن اینترنتی رزرو تاکسی فعالیت خود را در یزد آغاز کرد

تاچ سی امروز در یک نشست خبری که در یزد برگزار شد از شروع به کار خود در این شهر خبر داد.

احسان صفار خراسانی رئیس هیات مدیره تاچ سی با اشاره به ثبت جهانی شهر تاریخی یزد در یونسکو و رویکرد جدید این سامانهدر زمینه ارائه خدمات گردشگری با عنوان "تاچ سی گردی" که اخیرا آغاز شده است اعلام کرد تاچ سی برنامه های ویژه ای برای یزد در نظر دارد.

صفار خراسانی افزود تاچ سی یک شرکت حمل و نقل و دانش بنیان است که از تابستان گذشته با ارائه سرویس درخواست خودرو سواری فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز کرده و اولین شرکت تاکسی اینترنتی در ایران بوده است که سرویس های بانوان و تشریفات را در لیست سرویس های خود ارائه میداد. از قابلیت های سرویس تشریفات این سامانه امکان انتخاب خودرو میباشد که استفاده از سرویس تشریفات را بسیار جذاب میکند.

شهاب سرهنگی مدیر عامل تاچ سی نیز اعلام کرد اخیرا سرویس جدید "تاچ سی پیک" با حضور وزیر محترم کار و مسئولین استانی و شهری در مشهد رونمایی شد که خدمات پیک موتوری به شهروندان مشهدی ارائه مینماید.سرهنگی ابراز امیدواری کرد به زودی سرویس "تاچ سی پیک" نیز علاوه بر سرویس سواری در شهر یزد فعال شود، او همچنین افزود یکی از مهمترین شاخصه های تاچ سی روش های متمایز این سامانه برای جذب رانندگان میباشد، چراکه آموزش و آماده سازی یک راننده برای شروع فعالیت و اخذ استعلام های مورد نیاز حدود 10 روز طول میکشد و تاچ سی به هیچ عنوان امنیت مسافران و کیفیت خدمات خود را فدای کمیت و افزایش سریع تعداد رانندگان نمیکند.

حسینی پور مدیر استان یزد تاچ سی به قیمت های مناسب خدمات این سامانه رزرو تاکسی  در یزد اشاره کرد و افزود این شرکت با حدود 30 درصد کاهش قیمت نسبت به آژانس های تاکسی تلفنی خدمات خود را ارائه مینماید و در ادامه مراسم از هفته رایگان تاچ سی در این شهر خبر داد و اعلام کرد به مناسبت شروع به کار تاچ سی در یزد از دوشنبه 9 مرداد ماه تا پایان هفته کلیه سفرها در شهر یزد با کد تخفیف که در شبکه های اجتماعی تاچ سی اعلام میگردد رایگان انجام میگیرد.

به گزارش خبرنگار ما، فعالیت تاکسی اینترنتی "تاچ سی" تابستان گذشته در مشهد آغاز گردید و از امروز در شهر یزد آماده ارائه خدمات به  شهروندان یزدی است
و تاچ سی تلاش دارد شهر های تحت پوشش خود را افزایش داده و خدمات خود را در همه شهرهای ایران ارائه نماید. 

بازتاب خبر در خبرگزاری ایرنا

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time