آپدیت جدید eBay به شما امکان خرید با استفاده از عکس ها را می دهد

eBayدو ویژگی جدید برای اپلیکیشن تلفن همراه خود معرفی کرد.در این قابلیت ها از تطبیق تصویر برای کمک به مشتریان برای جستجوی محصولاتی که ممکن است نتوانند آنها را توصیف کنند، استفاده می کنند. همراه ما باشید.

قابلیت جستجوی تصویر به کاربران امکان آپلود عکس را در نوار جستجو برنامه می دهد. ویژگی دیگر Find It on eBayاست که اساسا شبیه به ویژگی جستجو تصویر است، به خریداران در هر پلت فرم شبکه های اجتماعی و یا وب سایت اجازه می دهد تصویری را که دوست دارند با eBayبه اشتراک بگذارند به این معنا که به جای اینکه تصاویر در نوار جستجو بارگذاری شوند، کاربران از آدرس‌هایURL برای جستجوی کالای مورد نظر خود استفاده کرده و سپس اپلیکیشن موبایلeBay جستجوی کالای مورد نظر را آغاز می‌کند و پس از آن eBayبه آنها لیستی می دهد که کاربران در آن لیست محصولی را که با محصول مورد نظرشان یکی است، انتخاب می کنند.در لیست نمایش داده شده به کاربر نتایج به صورت رده بندی شده نشان داده می شود.

هر دو ویژگی در پاییز امسال عرضه می گردند. eBayمی گوید، جستجوی تصویر هم در اندروید و هم در ای او اس پشتیبانی می شود، در حالی که Find It On eBayدر ابتدا تنها برای دستگاه های آندروید است و سپس برای ای او اس عرضه می شود.

Mohan Patt، معاون بخش خرید در eBayدر بیانیه ای گفت: "eBayاز مزایای تکنولوژیکی برخوردار است که به دلیل داشتن مجموعه ای از تصاویر تولید شده توسط کاربران و داده هاست که ما طی سال ها با استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشین جمع آوری کردیم، eBayمی تواند تجربه خرید سریع و قابل اعتماد را با حمایت یکی از بزرگترین مجموعه داده های تجاری در جهان ارائه دهد."

او می گوید که eBayدارای فهرستی حدود 1.1 میلیارد از اقلام موجود است و از آخرین پیشرفت های هوش مصنوعی، از جمله دید کامپیوتر و یادگیری عمیق، برای کمک به میلیون‌ها خریدار این فروشگاه برای یافتن کالای مورد نظر خود، بهره می برد

این حرکت برای eBayمعنی زیادی دارد زیرا جستجوی تصویر بسیار شایع است، همانطور که توسط Pinterest، Google Assistantو دیگران انجام شده است. 

منبع: the verge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time