اپل واچ سری ۳ با طراحی جدیدی عرضه خواهد شد

طرح اپل واچ به هیچ وجه زشت نیست، اما به دلیل اینکه چندین سال از عرضه آن می گذرد، انتظار می رود تا اپل طراحی جدید و کلی ای را برای ساعت های هوشمند خود ایجاد کند. با این حال گزارش شده است که به زودی اپل، اپل واچ سری 3 را با طراحی جدیدی عرضه می کند.

جان گروبر در Daring Fireballکه از وبلاگ نویس های مشهور است بیان کرده ساعت بعدی اپل میتواند مجهز به ارتباط LTEباشد، و هم چنین ادعا کرده است که: "سخت است در رابطه با واچ 3 بحث کنیم و ادعایی داشته باشیم. در گزارش Bussinesweekهیچ اشاره‌ای به فرم جدید که من شنیده‌ام امسال در ساعت‌های جدید آن‌ها قابل رویت است،‌ نشده است."

با این حال گروبر به طور کامل با این که خودش به این شایعه اعتقاد دارد اما هشدار می دهد، زیرا او می گوید که این شایعه از یک منبع تأیید نشده است. با این حال، گزارشات گروبر به نظر می رسد با گزارش قبلی تحلیلگر مین-چی کو ، که قبلا ادعا کرده بود، اپل طراحی مجددی را برای اپل واچ های سری 3 در نظر می گیرد، یکی است.

این خبر نیز در مقابل شایعات قبلی قرار می گیرد که ادعا داشتند که اپل هیچ گونه تغییر ظاهری در واچ های سری سوم خود اعمال نمی کند و یا اگر هم باشد تنها شامل تغییرات جزئی است، در هر صورت تا زمان رونمایی کامل در پاییز امسال ما باید صبر پیشه کرد.اما دیگر قابلیت های این ساعت هوشمند: 1. پشتیبانی از اتصال به اینترنت همراهLTE 2. حضور نمایشگر میکرو ال ای دی بر روی آن.

منبع: ubergizmo

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time