آپدیت جدید یوتیوب،امکان چت کردن در این اپلیکیشن

گوگل بروزرسانی جدیدی را برای اپلیکیشن موبایل یوتیوب عرضه کرد.این بروزرسانی قابلیت پیام رسانی و چت را بین کاربران اضافه کرده است.همراه ما باشید.

تنها در نسخه موبایل شاهد این امکان هستید،زین پس کاربران قادرند تا ویدئو به اشتراک بگذارند و بین دوستان خود در یک صفحه چت خصوصی چت کنند.

تمامی این قابلیت ها در اپلیکیشن یوتیوب فراهم شده است، راحت تر از گذشته می توانید ویدئو هایی را که فکر می کنید دوستانتان علاقه دارند را با انها به اشتراک بگذارید.

این ویژگی مدتی پیش برای کاربران کانادایی فراهم شد اما امروز برای تمامی کاربران سراسر دنیا عرضه شد

این قابلیت طرز کار مشابه ای با برنامه messagesدر اندروید دارد.کاربران می توانند ویدئو را با یک یا چند نفر در یک گروه اشتراک گذاری کنند.می توانند در رابطه با ان ویدئو گپ بزنند بدون آن که لازم باشد از اپلیکیشن یوتیوب خارج شوند.

هم چنین امکان پاسخ دادن به یک ویدئو با ارسال یک ویدئو دیگر نیز وجود دارد. کاربران با تپ کردن بر روی آیکون مربوطه و جستجو در میان ویدئوهای مرتبط می توانند این کار را انجام دهند.قابلیت ارسال پیام در قسمت دکمه اشتراک گذاری shareوجود دارد، به کاربران این اجازه را می دهد تا مخاطبی را از لیست مخاطبان گوشی خود انتخاب کند.همچنین امکان دریافت لینک مستقیم برای اشتراک گذاری چت گروهی و افزودن سایر دوستان نیز فراهم شده است.

منبع: ubergizmo

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time