پایان اندروید نوقا؛ اندروید O همزمان با خورشید گرفتگی اعلام می‌شود

نام رسمی سیستم عامل آندروید آینده گوگل، که در حال حاضر به عنوان Oنامیده می شود، به طور رسمی در 21 آگوست با نام جالبی این بار اعلام خواهد شد.همراه ما باشید.

این اطلاعات توسط دیوید رادوک، سردبیر وب سایت Android Policeاعلام شده است: گوگل می خواهد تا در 21 آگوست نام سیستم عامل جدید خود را که هشتمین نسل از نسخه سیستم عامل اش را است اعلام کند، هر چند نمی توان به صورت رسمی این اخبار را تایید کرد.

رادوک می گوید: نمی خواهم سورپرایز این نام را خراب کنم اگر این کار را انجام دهم در حقیقت یک افشاگر به حساب می آیم.(توییت او نشان می دهد که نام او را می داند، اما نمی خواهد افشاسازی کند)

در 30 مرداد که هم زمان با این رویداد است خورشید گرفتی ای روی می دهد که در آمریکا قابل مشاده است هم چنین از زمانی که آخرین خورشید گرفتگی روی داده است تا به امروز نزدیک به 100 سال می گذرد. به دلیل هم زمانی این اتفاق انتظار می رود که گوگل کار جالبی را انجام دهد و تصمیم بزرگی بگیرد.

او در توئیت خود ذکر کرده:منبعی با اطلاعات تایید نشده به او گفته است نام اندرویدO در روز خورشیدگرفتگی اعلام خواهد شد و همزمان از طرح های گوگل برای تصویرسازی این رویداد به منظور گرامی داشت آن خبر داد.

اگر این ادعاها صحت داشته باشد، به راستی می توانیم به سادگی هر چه تمام تر نام این سیستم عامل را تشخیص دهیم.

نام آن به احتمال زیاد اورئوOreoخواهد بود.

در زمان خورشید گرفتگی ماه در بین زمین و خورشید قرار می گیرد تصویری که ایجاد می شود یاداور اورئو است.گوگل همواره در نام گذاری ها سیاست های خاصی دارد و بر اساس آن نام اندروید از بین شیرینی ها و دسرها انتخاب می شود.اورئو هم یک بیسکوئیت شکلاتی است، که بعیید نیست این بار این نام بر روی سیستم عامل اندروید باشد.

هم چنین در تصویری که می بینید عکس بیسکوئیت اورئو بر روی خورشید گرفتگی قرار داده شده است تا شما درک بهتری نسبت به این واقعه داشته باشید.

منبع: mashable

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time