آیفون 7S از آیفون 7 بزرگتر خواهد بود !

اگر چه ایفون 7 اس و ایفون 7 هر دو از نمایشگر LCD با ابعاد 4.7 اینچ بهره خواهند برد اما ایفون 7 اس از ایفون 7 بزرگ تر است. همراه ما باشید.

اطلاعاتی توسطGiga Apple در رابطه با ابعاد ایفون 7 اس منتشر شده است.این نشریه اعلام کرده است آیفون 7 اس دارای 138.44 میلی متر طول و 67.27 میلی متر عرض است و ضخامت آن 7.21 میلی متر خواهد بود به عبارتی از نسل گذشته خود، ایفون 7 کمی بزرگ تر است. او می گوید این طرح ها از شرکت تولید کننده ی کاور و کیس برای ایفون به نام Miqodoبدست آمده است که از منابع نزدیک به Foxconnاست. این شایعات در میان تولید کنندگان کاور ایفون شایع است، زیرا آنها می خواهند تا پول بیشتری دریافت کنند و از این طریق از دیگر رقبای خود جلوبزنند.

 

ابعاد آیفون 7 تقریبا هم اندازه با آیفون 6 اس ، معادل با 138.3 در 67.1 در 7.1 میلیمتر است.

دلیل افزایش ابعاد مشخص نیست اما گمان زده می شود که به دلیل پنل پشتی شیشه ای و افزوده شدن قابلیت شارژ بیسیم است.

برآمدگی لنز در 7 اس از 8.18 میلیمتر به 7.92 کاهش می یابد که با توجه به افزایش ضخامت در بدنه اصلی، نشان دهنده کاهش 0.37 میلیمتری برآمدگی لنز دوربین خواهد بود. این برآمدگی لنز با حلقه ای فلزی پوشیده خواهد شد.

در رابطه با ابعاد دقیق 7 اس پلاس و ایفون 8 اطلاعاتی را فاش نکرده اند. اما شایعات اخیر پیش بینی کرده اند طول ایفون 8 137.54 و عرض آن 67.54 خواهد بود همراه با نمایشگر OLED.

هر سه گوشی جدید احتمالا در ماه آینده در یک رویداد مطبوعاتی رونمایی خواهند شد و مدت کوتاهی پس از آن وارد بازار می شوند. به علت تاخیر تولید، "ایفون 8" تنها در مقادیر بسیار محدود ممکن است در ابتدا در دسترس باشد.

منبع: Apple insider

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time