فراخوان سامسونگ برای تعویض باتری نوت ۴

یک خبر بد برای سری نوت سامسونگ: از سوی سامسونگ هشدار و فراخوانی آمده است تا دارندگان نوت 4 در رابطه با باتری احتیاط کنند. ریسک آن وجود دارد که به دلیل گرمای زیاد خطر سوختگی باشد.همراه ما باشید.

این فراخوانی با مشکل نوت 7 بسیار تفاوت دارد. به دلیل آن که آن مشکل در تمامی گوشی ها بود و مشکل از سوی طراحی ان بود. این مشکل در نوت 4 بسیار خفیف تر است و به نظر نمی رسد این مشکل از سوی سامسونگ باشد.

تنها گوشی های رییفربیشد که تحت بیمه ی  AT&Tو از طریق شرکت پستی FedExتوزیع شده اند شامل این فراخوانی هستند. برخی از گوشی های رییفربیشد شده ظاهرا باتری های تقلبیدر آنها قرار داده شده است و این باتری های تقلبی باعث افزایش دما و در نهایت انفجار می شود.

خوشبختانه، نوت 4  دارای یک باتری قابل تعویض است، بنابراین این فراخوانی چیز بزرگی نیست و هزینه ای آن چنانی برای سامسونگ نخواهد داشت. کاربران نوت 4  تنها با تهیه‌ی یک باتری اصلی و تعویض آن، این خطر را از خود می توانند دور کنند. شرکت پستیFedEx باتری های سالم را ارسال می کند برای دارندگام نوت 4 و هم چنین باتری معیوب آن ها را پس می گیرد.

سامسونگ مقصر را شرکت FedEx می داند. یکی از سخنگویان سامسونگ بیان کرده: شرکت FedEx مسئول این فراخوانی باتری‌های تقلبی است و برنامه‌ی جمع‌آوری دستگاه‌های معیوب و عرضه‌ی ریفربیشد آن‌ها زیر نظر این شرکت و مستقل از سامسونگ انجام شده است برای اطلاع بیشتر می توانید با 1-800-338-0163تماس بگیرید و یا وب سایت  www.exchangemybattery.comرا برای اطلاعات بیشتر چک کنید.

اگرچهNote 4 یک تلفن سه ساله است، اما دستگاه‌های معیوب به‌تازگی و در ۴ ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۱۷ به‌فروش رفته بودند.

تا کنون، تنها یک گزارش از یک نوت 4 بوده که بیش از حد گرم می شده است و هیچ آسیبی به مردم یا اموال به دلیل این گرمی به وجود نیامده است.

منبع: the verge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time