آیا حسگر Touch ID از آیفون 8 حذف میشود؟

بر اساس آخرین اخباری که منتشر شده است طراحی نهایی آیفون 8 در اختیار برخی از تولید کنندگان لوازم جانبی آیفون 8 به خصوص شرکت Nodus قرار گرفته است.با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار آیفون 8 با خبر شوید.

همانطور که در خبرهای قبلی هم به آن اشاره شده بود اپل تصمیم دارد که در کنفرانس آینده خود 3 مدل آیفون را معرفی کند. اما فقط مدل 5.8 اینچی با نام آیفون پرو با صفحه نمایشی از نوع OLED معرفی خواهد شد.

همچنین در این خبر آمده است که سیستم تاچ آیدی از آیفون 8 حذف خواهد شد و از سیستم های بیومتریک پیشرفته استفاده خواهد کرد.به احتمال زیاد آپل نتوانسته است که عمل یکپارچه سازی تاچ آیدی با صفحه نمایش OLED انجام دهد و در تولید آن همچنان با مشکل مواجه شده است.

در ادامه این خبر آمده است که احتمالا تاچ آیدی با یکسری نرم افزارها برای کاربران امکان پذیر خواهد شد اما بعید است که اپل بخواهد چنین برنامه ای را داشته باشد.

 اپل سیستم تشخیص چهره بسیار دقیقی را با تکیه بر دوربین ها و حسگرهای سه بعدی تشخیص عمق در این موبایل تعبیه کرده که کدهای نرم افزاری مرتبط با آن هم به تازگی در فرمور اسپیکر هوشمند هوم پاد اپل مشاهده شده اند.

از دیگر قابلیت های آیفون 8 میتوان به شارژر وایرلس ،صفحه نمایش بزرگتر و دوربین عمودی اشاره کرد.

منبع:forbes

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time