امکان جدید وایبر، قابلیت تغییر شماره

یک بروزرسانی مهم و خوبی برای اپلیکیشن پیام رسان وایبر منتشر شده است، در این بروزرسانی شما قادر هستید شماره تلفن خود را تغییر دهید، این امکان در نسخه های قبل هم بود ولی زمانی که شماره را تغییر می دادید تمامی اطلاعات از بین می رفت، حال در این بروزرسانی دیگر این گونه نیست.همراه ما باشید.

در گذشته شما اگر شماره تلفنی را که با آن وایبر دارید را عوض می کردید، تمامی اطلاعات شما از بین می رفت اما اگر شما در گروه های زیادی عضو می بودید و تمامی ان ها از بین می رفت واقعا اتفاق بدی بود. اما در ورژن جدید دیگر اطلاعات شما از بین نخواهد رفت. این امکان برای شما کاربران فراهم شده است تا یک نسخه پشتیبان و بک آپ از اطلاعات خود داشته باشید و آن اطلاعات را می توانید به شماره جدید خود منتقل کنید.

این اطلاعات هم شامل شماره ها و خواهد بود و هم چت ها و استیکرهایی که دانلود کرده اید. این تنظیمات در منوی تنظیمات در قسمت شماره تلفن قرار دارد.

کاربران پس از این که درخواست خود را مبنی بر تغییر شماره تلفن اعلام کردند می توانند بدون این که بخشی از اطلاعات حذف شود و بدون هیچ گونه مشکلی شماره خود را تغییر دهند.

اگر می خواهید هم شماره تلفن و هم گوشی خود را تغییر دهید، این نکته را باید بگوییم که باید اول اطلاعات وایبر را در گوگل درایو ذخیره کنید؛ البته این کار کاملا خودکار و توسط خود اپلیکیشن انجام می‌شود. سپس وقتی وایبر را در گوشی جدیدتان نصب کنید، می‌توانید تمام اطلاعاتتان را از طریق گوگل درایو به دست آورید.

لینک دانلود برای اندروید

منبع: android police

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time