پتنت جدید اپل، پشتیبانی آیفون از قلم را نشان می دهد

وب سایت patently appleپتنت های ثبت شده از سوی اپل را نشان می دهد، در جدید ترین پتنت ثبت شده از سوی اپل، آیفون های آینده به احتمال زیاد از قلم اپل پشتیبانی می کنند.همراه ما باشید.

سال گذشته، تیم کوک به استفاده از قلم برای ایفون اشاره کرد و ادعا کرد می توانید تجربه ای فوق العاده با قلم اپل بر روی آیفون و آیپد داشته باشید.اما در حال حاضر تنها آیپد پرو ها از قلم پشتیبانی می کنند در نتیجه این احتمال وجود داشت چون تیم کوک به آیفون هم اشاره کرده است، در اینده شاهد استفاده از قلم بر روی ایفون هم باشیم.

Patently appleاعلام کرده است: "تا به حال دو پتنت در این رابطه ثبت شده است یکی امروز بوده است که نشان می دهد قلم اپل با گوشی های هوشمند کار می کند و هم چنین در اولین پتنت ثبت شده هم نشان داده شد که آیفون ها نیز با قلم نیز سازگار هستند.

در پتنتی با شماره ۲۰۱۷۰۲۴۲۴۹۹ و عنوان «اصلاح نویز برای یک دستگاه لمسی مجهز به قلم»، اپل در شکل زیر صفحه‎نمایش لمسی مانند یک گوشی‌هوشمند یا تبلت را نشان می‌دهد و به همین جهت، این پتنت به طور خاص به آیفون‌ و آیپد اشاره دارد. هم‌چنین، پتنت دیگری نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است که از فناوری برای بهبود دقت قلم روی گوشی‌های هوشمند خبر می‌دهد."

هر چند صفحه نمایش 4.7 اینچی آیفون ها کوچک است و به نظر نمی رسد قلم بر روی آن کاربردی باشد.

هم چنین زمان زیادی تا رونمایی از ایفون 8 باقی نمانده و هم چنین صفحه نمایش ان از ایفون 7 کمی بزرگ تر شده، به دلیل کمتر شدن حاشیه ها، بنابراین این احتمال وجود دارد که اپل ایفون 8 را مجهز به قلم کند که اگر این طور باشد می تواند کاربران نوت 8 سامسونگ را به خرید ایفون 8 ترغیب کند. هر چند کمی بعیید به نظر می رسد که این پتنت را بر روی ایفون 8 اجرایی کند احتمالا در سال اینده در سری بعد ایفون ها شاهد اجرایی شدن این طرح خواهیم بود.

منبع: 9to5mac

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time