ابعاد آیفون 7s هم فاش شد

تا زمان معرفی آیفون های سال 2017 شرکت اپل چیزی نمانده است. در طول این مدت بیشتر شاهد شایعاتی پیرامون آیفون 8 بودیم اما در این خبر اخبار و شایعات جدید در رابطه با ابعاد آیفون 7s منتشر شده است که در جایگاه خود قابل توجه است.با ما همراه باشید.

در این خبر آمده است که آیفون 7s دارای ضخامت بیشتری نسبت به آیفون 7 می باشد .این افزایش ضخامت دلایل متفاوتی دارد .از جمله موارد تاثیر گذار در ضخامت آیفون 7s وجود شیشه در پشت بدنه به جای فلز آلومینیوم می باشد.

همچنین در خبرهای قبلی خواندیم که اپل تصمیم دارد فناوری شارژ بیسیم را در آیفون های خود به کار گیرد که همین مورد باعث می شود آیفون 7s اندکی ضخیم تر از نسل قبلی اش خواهد بود. البته اضافه شدن ماژول دریافت شارژ به صورت بیسیم هم می تواند در افزایش ضخامت بدنه این دستگاه نقش داشته باشد.

آیفون 7s ابعادی برابر با 7.21 × 67.26 × 138.44 میلیمتر خواهد داشت و  ابعاد آیفون 7s پلاس هم 7.41 × 78.1 × 158.37 میلیمتر گزارش شده است. برای مقایسه، ضخامت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به ترتیب 7.1 و 7.3 میلیمتر بود.ضخامت و طول و عرض این دو مدل با هم تفاوت چندانی ندارد و می توان از لوازم جانبی آیفون 7 استفاده کرد اما این فقط در حالتی است که جای دکمه ها و دوربین در مدل جدید تغییری نکند.

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time