قیمت و زمان عرضه الجی V30 مشخص گردید

پرچم دار جدید الجی روز گذشته در مراسم IFAرونمایی شد و مشخصات آن را بررسی کردیم.اما در رابطه با قیمت و زمان عرضه آن اطلاعات دقیقی الجی در میان نگذاشته است.

الجی هنوز قیمت اصلی و جهانی این گوشی و تاریخ دقیق عرضه آن را اعلام نگرده است.اما با برخی از شواهد و با بررسی سال گذشته در رابطه با گوشی الجی وی 20 می توان حدس زد.

در این گوشی هوشمند برای اولین بار لنز دوربین با گشودگی دهانه F1.6قرار داده شده است و لنز آن کریستال شیشه ای است.اولین گوشی هوشمند است با نمایشگر اولد Full Vision، مدCine Videoبرای تولید ویدیوهای باکیفیت همسطح با فیلم های سینمایی و همچنین تکنولوژی صوتی Hi-Fi Quad DACدر آن قرار دارد.

سال گذشته الجی وی 20، در 6 سپتامبر رونمایی گردید و پیش فروش آن در تاریخ 7 اکتبر اغاز شد و فروش جهانی ان در 28 اکتبر بود. امسال هم وی 30 در 31 آگوست رونمایی شد، بنابراین انتطار می رود عرضه ان همانند پرچم دار سال گذشته وی 20، پس از 2 ماه باشد، در نتیجه در اوایل آبان وی 30 به بازار جهانی خواهد آمد.

از لحاظ قیمت نیز، احتمالا با 830 دلار قیمت به بازار می آید. در ساعات گذشته نمایندگی الجی در المان بیان کرده است نسخه 64 گیگابایتی این محصول قیمت 900 یورو خواهد داشت.به احتمال زیاد پس از ورود وی 30 به کشور در ابان ماه می توانید ان را باقیمت حدود 2.5 میلیون تومان خریداری کنید. 

منبع: 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time