قیمت های آیفون 8 فاش شد

تا زمان معرفی آیفون های سال 2017 چیزی باقی نمانده استاما هر چه به زمان معرفی آن نزدیکتر می شویم شایعات درباره طراحی و به خصوص قیمت آیفون 8 بیشتر می شود.با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار آیفون 8 مطلع شوید.

چند روز پیش وب سایت 9to5Mac خبرهای تازه ای از گفتگو با تولیدکنندگان لوازم جانبی به دست آورده بود .این وب سایت به نام های جدیدی از آیفون 8 اشاره کرده است: آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون ادیشن.از سوی دیگر، وب سایت هلندی iCulture معتقد است موبایل پریمیوم امسال اپل با عنوان «آیفون اکس» (iPhone X) معرفی می شود و فعلاً خبری از آیفون 8 نخواهد بود.در این شیوه نامگذاری، حرف X به جای عدد 10 قرار گرفته و در واقع این موبایل با نام «آیفون 10» شناخته می شود.

به هر حال آیفون جدید با یکی از نام های ادیشن، آیفون 8 و یا آیفون X معرفی خواهد شد.اما شاید قیمت این محصول برای کاربران از اهمیت بیشتری نسبت به نام آن برخوردار باشد.

در خبرهای قبلی خواندیم که آیفون ادیشن با قیمتی حدودا 1000 دلار به فروش خواهد رسید. اما منبعی دیگر ادعا می کند که نسخه پایه 64 گیگابایتی آیفون 8 با قیمت 999 دلار روانه بازار می شود. اما اگر نیازمند حافظه بیشتری باشید، باید برای نسخه های 256 و 512 گیگابایتی این دیوایس به ترتیب 1099 و 1199 دلار بپردازید.

کالا واضح است که فقط آیفون 8 دارای قیمتی بیشتر خواهد بود و قیمت دو مدل دیگر به نسبت کمتر خواهد بود. آیفون 8 به خاطر استفاده از پنل OLED قیمتی متفاوت خواهد داشت زیرا هر کدام از پنل های انعطاف پذیر OLED که اپل برای آیفون ادیشن در نظر گرفته، با قیمت 70 دلار از سامسونگ خریداری شده که نسبت به پنل 40 دلاری آیفون 7 به میزان قابل توجهی گران تر است.

منبع:phonearene

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time