آیفون های سال 2018 باتری قوی تری دارند!

با نزدیک شدن به آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی گمانه زنی ها در مورد امکانات و ویژگی های گوشی های آیفون عرضه شده در این سال افزایش یافت.

آیفون ایکس با نمایشگر OLED، قابلیت تایید هویت بیومتریک، دوربین قدرتمندتر و غیره کم و بیش مورد توجه قرار گرفته است و اپل برای اطمینان از جلب رضایت مداوم کاربران در سال ۲۰۱۸ کار دشواری پیش رو دارد.البته اپل در همه این سال ها نتوانسته باتری آیفون را به گونه ای طراحی و تولید کند که رضایت اکثر کاربران جلب شود و ظاهرا در سال ۲۰۱۸ قصد دارد بر روی این مساله متمرکز شود.

منابع مطلع می گویند در مدل های جدید آیفون که در سال ۲۰۱۸ عرضه می شوند از باتری های تکامل یافته ای استفاده می شود که ظرفیت ذخیره سازی انرژی در آنها ۱۰ درصد بیشتر از باتری های مورد استفاده در گوشی های آیفون ایکس است.اگر چه ۱۰ درصد رقم قابل توجهی به نظر نمی رسد، اما همین میزان افزایش شارژ باعث خواهد شد تا یک الی دو ساعت به میزان عمر باتری گوشی آیفون ایکس افزوده شود.

گفته می شود اپل در سال ۲۰۱۸ سه مدل تازه از گوشی آیفون را عرضه می کند. دو مدل از این آیفون ها دارای نمایشگرهای ۵.۸ و ۶.۶ اینچی بوده و از نوع OLED هستند. اما مدل دیگر این گوشی با نمایشگر ۶.۱ اینچی از نوع ال سی دی خواهد بود. این مدل قیمت کمتری نیز خواهد داشت.

منبع:مهر

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time