پیش بینی متفاوت از میزان تولید آیفون 10 منتشر شد

این روزها آیفون 10 یکی از محبوب ترین اسمارت فون ها بین کاربران اپلی محسوب می شود. در همین راستا نارسی چانگ تحلیلگر یکی از موسسات معروف پیش بینی های خود در مورد میزان تولید آیفون 10 منتشر کرده است.

این شخص آمار و ارقام جدیدی از تولید آیفون 10 را اعلام کرده است. این تحلیلگر میزان تولید آیفون 10 در سه ماه اول سال جاری حدود 15 میلیون پیش بینی کرده است این در حالی است که در پیش بینی های قبلی خود این تعداد برابر 20 میلیون اعلام شده بود. همچنین برای سه ماهه دوم سال 2018 پیش از این میزان تولید 18 میلیون واحدی پیش بینی شده بود که این عدد نیز اکنون به 10 میلیون عدد کاهش یافته است.

در مجموع سه مدل آیفون 8 و آیفون 8 پلاس و آیفون 10 در حال تولید است که که این تحلیلگر میزان تولید این سه مدل در سه ماه اول سال 2018 را حدود 55 میلیون پیش بینی کرده بود اما در پیش بینی های جدید خود 52 میلیون دستگاه اعلام کرده است. میزان تولید این آیفون ها در سه ماهه دوم همین سال نیز از 45 میلیون دستگاه قبلی اکنون به 42 میلیون کاهش یافته است.

در نهایت انتظار می رود حدود 225 میلیون آیفون در سال 2018 به فروش برسد  که نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است. از طرفی با توجه به قیمت بالای آیفون 10 تقریبا اپل سود خوبی را هم از این راه به دست آورده است.

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time