اوبر مسیر خانه تا بیمارستان را برای بیماران کوتاه تر میکند

شرکت اوبر قصد دارد برای حفظ سلامت بیماران سرویس های ویژه ای در زمینه خدمات بهداشتی ارایه کند.

بر اساس گزارشات بدست آمده سالانه 3.6 میلیون نفر در آمریکا با نبودن حمل و نقل مناسب برای رفتن به مراکز درمانی مواجه می شوند که به طور تقریبی میتوان گفت 30 درصد مردم این کشور با این مشکل رو به رو هستند و برای یک بیمار هیچ چیزی سخت تر از نبودن وسیله مناسب برای رفتن به بیمارستان یا مراکز درمانی نیست و همچنین در آمریکا کرایه ماشین های اورژانس یا مجهز برای رفت و آمد به مراکز پزشکی بسیار بالاست و به همین دلیل بسیاری از افراد با مشکل حمل و نقل مواجه هستند.

به همین علت شرکت اوبر به تازگی یک سرویس جدید را با هدف کمک به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و دریافت کنندگان این خدمات به راه انداخته است.

این سرویس که Uber Health نام دارد یک داشبورد دیجیتال برای متخصصین مراقبت های بهداشتی است که به آنها اجازه می دهد تا برای رسیدن به بیماران و ویزیت های غیر فوری مبالغی بسیار پایین پرداخت کنند. مشابه با همین سرویس را سال گذشته شرکت لیفت به راه انداخته بود.

 

 

همچنین اوبر بیان کرد:

سازمانها می توانند به راحتی آنچه را که در حال اتفاق است پیگیری کنند و داشبورد سلامت اوبر امکان  ساده سازی صورتحساب، گزارش  و مدیریت را فراهم می کند.

از امکانات این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برنامه ریزی سفر انعطاف پذیر برای بیماران، مراقبین و کارکنان، افزایش امکان اولویت بندی ، امکان رزرو سفر از چند ساعت تا حتی 30 روز ، امکان برنامه ریزی قرار ملاقات بعدی بیمار ، امکان برنامه ریزی هر دو طرف  برای زمان و تاریخ مراجعه پزشک.

امکان جالبی که اوبر فراهم کرده است این است که افرادی که مسن هستند یا گوشی هوشمند ندارند هم میتوانند از این سیستم استفاده کنند به این صورت که در هنگام راه اندازی این سیستم ، اطلاعیه های سواری از طریق پیام متنی به یک تلفن همراه  (حتی غیر هوشمند ) ارسال می شود. افزون بر این ها ، اوبر می گوید این برنامه  قصد دارد گزینه هایی جایگزین مانند تماس های ثابت را نیز راه اندازی کند.

در انتها باید گفت هدف اوبر از این اقدام کمک به بیمارانی است که در مواقع ضروری میخواهند به بیمارستان یا مراکز درمانی بروند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: entekhab

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time