با فرمان صوتی گوگل برای دوستانتان پول واریز کنید

با قابلیت جدید اضافه شده به دستیار گوگل می توانید به راحتی کارهای بانکی خود را انجام دهید.

 

بر اساس گزارشات بدست آمده به تازگی قابلیت جدیدی به دستیار صوتی گوگل یا Google Assistant اضافه شده است و این قابلیت باعث ایجاد رقابت با دستیار صوتی آمازون شده است.

این قابلیت با گوشی های اندروید و آیفون سازگار است و برای استفاده از این قابلیت کاربران میتوانند با گفتن جملاتی ساده برای فرد یا افراد داخل لیست تماس های خود پول واریز کنند.

به عنوان مثال فرض کنید شما به رستورانی رفته اید و میخواهید هزینه صورت حساب خود را پرداخت کنید برای پرداخت دیگر نیازی به روش های سنتی نیست بلکه کافیست به دستیار صوتی گوگل نام فردی که میخواهید برای او پول واریز کنید را اعلام کنید و بگویید اوکی گوگل برای نام اعلام شده 200 دلار پول واریز کن، و بر اساس اعلام گوگل قرار است این قابلیت به زودی برای گوگل هوم و سایر دستگاه های هوشمندی که با دستیار صوتی گوگل سازگار هستند، فعال شود.

البته باید این را هم ذکر کرد که گوگل در این قابلیت نکات امنیتی را هم رعایت کرده است و جای نگرانی برای کاربرانی که میخواهند از این قابلیت استفاده کنند نیست.

به این صورت که شما هر تراکنشی را که بخواهید با دستیار صوتی گوگل انجام دهید نیازمند دسترسی به حساب کاربری گوگل خود از طریق رمز عبور یا اثر انگشت، می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: mehrnews

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time