قابلیت های آیفون های 2019 فاش شد!

با توجه به اینکه هنوز آیفون های سال 2018 معرفی نشده است، شایعاتی از آیفون های 2019 فاش شده است. همین مسئله میتواند بیانگر این موضوع باشد که تغییرات چشم گیری در آیفون های 2018 شاهد نخواهیم بود و به همین علت تحلیلگران به سراغ آیفون های دو سال آینده رفته اند.

طبق آخرین خبری که منتشر شده بود اپل تصمیم دارد مدل ارزانتر آیفون ایکس را با نمایشگر LCD  با سایز 6.1 اینچی معرفی کند.این مدل حاشیه‌های بسیار باریکی خواهد داشت و از فریم آلومینیومی بهره می‌‌برد. ضمن اینکه یک پنل پشتی از جنس شیشه برای آن در نظر گرفته شده است.در آیفون ارزان‌قیمت جدید اپل، قابلیت لمس‌ سه‌بعدی جای خود را به ویژگی دیگری با نام «تاچ‌فیت» می‌دهد و به‌منظور پایین ماندن قیمت، آیفون ۶.۱ اینچی به یک دوربین مجهز شده است.

قیمت پایه این مدل 699 دلار خواهدبود.اپل قصد دارد با عرضه این مدل جایگاه بهتری در بازار چین به دست بیاورد اما انتظار می رود این مدل بیشتر در کشورهای دیگر به فروش برسد.این مدل به احتمال زیاد امسال رونمایی خواهد شد.

اما بر اساس تحلیل های جدید انتظار میرود تغییرات چشم گیری در آیفون های 2019 اتفاق خواهد افتاد از جمله دوربین سه گانه با زوم اپتیکال، حتی انتظار میرود حسگر انگشت هم در زیر صفحه نمایش توسط اپل تعبیه شود.

فعلا در حال حاضر باید منتظر آیفون های 2018 باشیم تا ببینیم چه تغییراتی را در مدل های جدید خود اعمال خواهد کرد.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time