پاسخ تیم کوک به ادعا های مطرح شده علیه اپل

به تازگی بلومبرگ ادعا هایی درباره اپل و سیستم عامل های iOSو Mac OSمطرح کرده است که تیم کوک را به واکنش درباره آن واداشته است در ادامه با ما همراه باشید.

براساس گفته های مطرح شده توسط بلومبرگ اپل در نظر دارد دو سیستم عامل آی او اس و مک او اس را با یکدیگر ادغام کردهو یک سیستم عامل واحد داشته باشد، این ادعا توسط بلومبرگ در پایان سال گذشته مطرح شد که به عقیده بلومبرگ این ادغام تغییر مثبتی برای سیستم عامل های اپل و توسعه دهندگان آن خواهد بود چرا که با نوشتن یک اپلیکیشن میتوان آن را در مک بوک ها و آیفون وآیپد اجرا کرد.این بدین معناست که اپلیکیشن برای صفحات لمسی و موس وکیبورد بهینه خواهد بود.

حال مدیر عامل اپل تیم کوک به این ادعا واکنش نشان داده و دلیل عملی نبودن آن را در مصاحبه ای که با نشریه Sydney Morning Heraldداشته است شرح داده است وی به این نشریه گفته است در این که این دوسیستم عامل در نوع خود مطرح و خارق العاده هستند شکی نیست چرا که همه آنها توسط اپل طراحی و توسعه داده شده اند وی ادغام این دو سیستم عامل خارق العاده را که هرکدام کامل هستند را یک مصالحه وتجارت نامیده !

تیم کوک در این مصاحبه اعلام نموده:

شاید در ظاهر نتیجه این کار برای اپل سودمند و پر بازده باشد اما مساله اصلی این نیست هدف ما تولید وعرضه چیزی است که کاربران با آن راحت باشند و با کمک آن بتوانند زندگی راحتتری داشته باشند از این رو اصرار بر چنین ادغامی بیهوده است چرا که باور دارم کاربران آن را نمیخواهند.

در نهایت هرچند که این ادعا ها سال گذشته در پی یکپارچه شدن طراحی اپ استور مطرح شد اما با توجه به افزایش قدرت پردازنده های سریA  اپل و نزدیک شدن قدرت پردازشی تلفن های هوشمند به رایانه ها این ادغام شدن درآینده بعید به نظر نمیرسد.

نظر شما در این باره چیست ؟

 

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time