عرضه اولیه ارز مجازی تلگرام«گرم» در بازار های عمومی متوقف شد

همانطور که میدانید تلگرام با استفاده از سرمایه های جذب شده تمایل دارد ارز دیجیتالی خود به نام Gramرا عرضه کند حال گزارش های جدیدی از این ارز دیجیتالی منتشر شده است.

براساس گفته های منابع به وال استریت ژورنال پیام رسان محبوب تلگرام در نظر دارد عرضه اولیه پول دیجیتالی خود که گرم نام دارد را به صورت عمومی متوقف کند علاوه بر این این شرکت از تصمیم خود مبنی بر عرضه اولیه ارز دیجیتالی خود توسط ICOمنصرف شده است.

تلگرام در ابتدا پیش بینی میکرد که حدودا 1.2 میلیارد دلار سرمایه اولیه جذب کند که این پیش بینی ها غلط از آب درآمده و توانست در اولین جذب سرمایه خود مجموعا 1.7 میلیارد دلارسرمایه کسب کند.البته این مقدار سرمایه طی دو مرحله توسط تلگرام جذب شده و همه آنها به طور یکجا و طی یک مرحله بدست نیامده است با این حال براساس گفته های تلگرام بیش از آنچه که نیاز بود سرمایه جذب شده است.

با تمام این تفاسیر خبرهای جدید نشان میدهد تلگرام تصمیم ندارد ارز دیجیتالی خود را به طور گسترده از طریق ICOعرضه کند دلیل این اقدام مشخص نیست اما تحقیقات نشان میدهد در سال 2017 حدود 59 درصد از ICOها شکست خوردند و دوماه گذشته نیز مطلبی منتشر شده است که برخی از این ارز های دیجیتالی کلاه برداری بوده اند!  تمام این موارد دست به دست هم داده است تا تلگرام از عرضه اولیه ارز خود از طریق ICOمنصرف شود

 

منبع:WSJ-Cointelegraph

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time