در ملاقات امانوئل مکرون و دارا خسروشاهی چه گذشت ؟

هنگامی که اوبر وارد پاریس شد به علت یکسری تخلفات دچار مشکلات فراوانی شد. در همین راستا دارا خسروشاهی در تلاش است تا ثابت کند در حوزه اهداف و رفتارهای سازمانی اوبر برای مشتریان اروپایی نیز ایده هایی جذاب دارد. 

بر اساس گزارشاتی که منتشر شده است دارا خسرو شاهی در روز چهارشنبه در کاخ الیزه حضور داشته است و با رییس جمهور فرانسه دیدار کرده است . دارا خسرو شاهی گفته است که "پاریس اولین شهر مورد نظر ما برای توسعه و گسترش فناوری های مدرن در اروپاست. ما قصد داریم یک کسب و کار بی نظیر را در فرانسه ایجاد کنیم .

خسروشاهی از فرصت به دست آمده استفاده خواهد کرد و سعی میکند تا به رییس جمهور فرانسه ثابت کند که به تمامی تعهدات اوبر در این کشور عمل کند.این در حالی است که مارک زاکربزرگ این روزها در اتحادیه اروپا درگیری های زیادی را با اتحادیه اروپا دارد.

در همان روز نیز  وی بیمه AXA را برای تمام رانندگان سراسر قاره اروپا رسمی اعلام کرد.سپس وی در روز پنج شنبه در جریان نمایشگاه VivaTech در پاریس حضور یافت و اعلام کرد 23.5 میلیون دلار در این شرح صرف توسعه تاکسی های خودران می کند.

بعد از اینکه خسروشاهی وارد اوبر شده است در سه زمینه نحوه مدیریت، مردم و فرهنگ و استراتژی اصلاحاتی را اعمال کرده است و در حال حاضر تصمیم دارد بازار اروپا را هدف اصلی  خود قرار دهد. خسروشاهی در این خصوص می گوید: "استراتژی اوبر در مورد آینده متفاوت است، ما دیگر فقط در مورد خودروها فکر نمی کنیم."

خسروشاهی هنوز در حال افزایش تلاش است برای مثال وی برای بازکسب مجوز از دست رفته در لندن تلاش می کند. 

منبع:انتخاب

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time