آیفون 9 چه زمانی معرفی خواهد شد؟!

در طول این مدت خبرهای زیادی در رابطه با گوشی های اپل منتشر شده است.در همین راستا تحلیلگر معروف مینگ چی کو اعلام کرده است که اپل تصمیم دارد سه مدل آیفون جدید را روانه بازار کند. فقط یکی از این سه مدل آیفون، آیفونی فراتر از آیفون ایکس خواهد بود.

یک مدل آیفون ایکس جدید می باشد که از لحاظ سخت افزاری نسبت به نسل قبل قدرتمند می باشد . آیفون بعدی احتمالا با سایزی بزرگتر حدودا 6.5 اینچ اما مشابه آیفون ایکس با نام آیفون ایکس پلاس معرفی خواهد شد . این دو مدل دارای صفحه نمایش OLED میباشد.

اما مدل سومی که قرار است معرفی شود مدل ارزان قیمت آیفون ایکس با صفحه نمایش LCD می باشد که همین مورد بر قیمت آن بسیار تاثیر گذار است.احتمال دارد این مدل آیفون 9 نام گذاری شود. اما بر اساس شایعاتی که منتشر شده است شرکت های تولید کننده پنل های این مدل با مشکلی مواجه شده اند که ممکن است باعث تاخیر در عرضه آیفون 9 شود.

در کنفرانسی هم که پیش رو داریم انتظار میرود آیفون SE2 معرفی شود که شباهت زیادی به آیفون ایکس دارد اما سایز آن کوچکتر است و از قابلیت فیس آیدی بهره مند نخواهد بود.با توجه به آخرین تصاویری که از این مدل منتشر شده است همانند آیفون ایکس بریدگی بالای صفحه را به همراه خود خواهد داشت.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time