امکان برقراری تماس ویدیویی و صوتی در اینستاگرام

به تازگی قابلیت مکالمه ویدیویی و صوتی به اینستاگرام اضافه شد.

 

همانطور که میدانید امروزه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود و کاربران زیادی دارد.

مدتی پیش خبرهایی مبنی بر اضافه شدن قابلیت برقراری تماس ویدیویی و صوتی به اینستاگرام در فضای مجازی منتشر شده بود که سرانجام این قابلیت به این شبکه اجتماعی افزوده شد.

برای استفاده از این قابلیت جدید کاربران باید آخرین نسخه این اپلیکیشن را داشته باشند و سپس در دایرکت اینستاگرام با انتخاب فرد مورد نظر در بالای صفحه سمت راست آیکون دوربین وجود دارد که با لمس آن میتوان تماس ویدیویی برقرار کرد اما اگر به هر دلیل کاربر تمایل به برقراری تماس ویدیویی نداشته باشد و بخواهد که تماس صوتی برقرار کند، زمانی که تماس ویدویی برقرار شد با لمس آیکون دوربین، تماس ویدیویی قطع می شود و تماس صوتی برقرار می شود.

 

 

اما یکی از ویژگی های کاربردی تماس ویدیویی اینستاگرام این است که کاربر میتواند در هنگام صحبت صفحه تماس ویدیویی را کوچک کند و در حین تماس با این اپلیکیشن کار کند و صفحات مختلف را مشاهده کند.

همچنین خبرها نشان می دهد با استفاده از این قابلیت جدید کاربران قادر خواهند بود به طور همزمان با 4 نفر مکالمه ویدیویی انجام دهند.

اما قابلیت دیگری که اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است این است که از این پس اکانت هایی که مخاطبان زیادی دارند قادرند افکت های AR مخصوص به خودشان را بسازند و به مخاطبان خود ارائه دهند.

 

 

بطور مثال کاربران با فالو کردن اکانت های پرطرفدار مانند NBA افکت های AR مربوط به آن اکانت به استوری آنها اضافه می شود و کاربران می توانند از آن افکت های AR در استوری خود استفاده کنند.

در انتها باید ذکر کرد این قابلیت به تدریج برای تمام کاربران اضافه خواهد شد.

 

 

 

منبع: techcrunch

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time