“نسخه جدید تاچسی با امکانات جدید برای مسافرانش منتشر شد”

 به گزارش روابط عمومی تاچ سی، نسخه جدید این اپلیکیشن درخواست خودرو با امکانات جدید برای مسافرانش در شهر های مشهد، یزد ،میبد، اردکان ، گرگان ،نیشابور، بیرجند، طبس و سبزوار منتشر شد.
به گزارش بروزرسانی سامانه هوشمند حمل‌ونقل تاچ سی در راستای ارتقای امنیت و آسایش کاربرانش تغییرات زیادی در قسمت های مختلف این نسخه اعمال کرده است.
 

1.تغییر کامل ظاهر برنامه

همیشه تغییر شکل ظاهری یک اپلیکیشن در نسخه های جدید اپلیکیشن ها مورد علاقه کاربران بوده است . در همین راستا در نسخه جدید شاهد تغییرات زیادی در بخش های مختلف اپلیکیشن خواهید بود.در این قسمت بخش هایی از برنامه با ظاهری جدید را میتوانید مشاهده کنید. 
در این تصویر منوهای برنامه و صفحه اصلی مربوط به درخواست سرویس و همچنین قسمت تاچ سی چت را مشاهده می کنید که تغییرات زیادی داشته است.
 
 
 

2.افزایش امکانات و دسترسی بهتر به سرویس های متنوع

همانطور که گفته شد در این نسخه امکانات جدیدی برای مسافران در نظر گرفته شده است و هر چه آسانتر میتوانند به سرویس متنوع دسترسی داشته و درخواست سفر دهند. 
 

2.1 امکان حذف تاریخچه سفرها از صفحه تاریخچه 

یکی دیگر از تغییرات مهم در این نسخه حذف تاریخچه سفرها می باشد، با توجه به اهمیت حریم خصوصی کاربران و درخواست تعداد زیادی از کاربران که به هر دلیلی ممکن است کاربر تمایل به حذف سفرهای قبلی خود داشته باشد . مطالق تصویر زیر به راحتی میتوانید سفرها را حذف کنید.

2.2 پایداری بیشتر در سیستم تاچسی چت

چندی پیش سامانه هوشمند حمل‌ونقل تاچ سی در راستای ارتقای امنیت کاربران در سفرها از قابلیت "حریم خصوصی(تاچ سی چت) " رونمایی کرده است. این سیستم به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی از سوی مسافر و یا راننده نمی باشد .حتما برای شما هم پیش آمده است که در جلسه ای باشید و امکان پاسخگویی تماس با راننده فراهم نباشد. با استفاده از این سیستم جدید به راحتی می توانید از طریق حریم خصوصی با سفیر خود ارتباط برقرار کنید.
با استفاده از این قابلیت راننده و مسافر میتوانند در چارچوبی امن ، سفر با تاچ سی را تجربه کنید.این قابلیت در راستای تعهدات تاچ سی برای ارتقای کیفیت سرویس های خود و حفظ حریم خصوصی کاربران فعال شده است و در این نسخه با پایداری بیشتر در اختیار کاربران قرار گرفته است.
 
 

3. ثبت سریع و آسان مکان های برگزیده

در این نسخه ثبت مکان های برگزیده بسیار راحتر شده است . از طرفی با استفاده از مکان های برگزیده میتوانید با سرعت بیشتری درخواست سفر کنید.
 

4.بهینه شدن مدل درخواست و افزایش سرعت برنامه برای گوشی های مختلف

دیگر نگران مدل تلفن همراه خود نباشید . این نسخه به راحتی برای مدل های مختلف طراحی و سازگار شده است و میتوانید با نصب آسان تاچ سی از این اپلیکیشن به راحتی استفاده کنید زیرا علاوه برای مورد نحوه درخواست سرویس در این نسخه بسیار آسان شده است .
 
 
به راحتی میتوانید  آخرین نسخه تاچ سی رادانلود کنید: touchsi.org/dl
لینک کانال تلگرام تاچ سی: telegram.me/touchsi
لینک پیج اینستاگرام تاچ سی :  instagram.com/touchsi.ir
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time